Az emelkedő elhalad San Gregorio mellett: Almoradí 5 perc elteltével gólt szerez, Guille pedig a 90. percben kihagy egy tizenegyest

A Torrent vö nem tudott kvalifikálni a harmadik osztályba jutás rájátszásának döntőjébe, miután 1-1-es döntetlent játszott a CD Almoradí. Az első meccs 0-0-s döntetlenje után a torrentosiak győzelemre kényszerültek, hogy megpecsételjék a besorolást, de a gól megúszta őket az utolsó ziháláskor. A CD Almoradí gólja teljes ruhában elhallgattatta a San Gregoriót, és véget vetett a Torrent CF promóciójának.

nagyon

Az első perctől kezdve Toni Jareño emberei elhatározták, hogy győznek. A játék fontosságának tudatában a helyiek kezdeményeztek és támadásba kezdtek, hogy a lehető leghamarabb megnyissák a pontszerzést. Annak ellenére, hogy gyakran érkeztek a rivális kapujához, 35 percig nem láttak gólt. Ekkor Parra villanyt váltott a területen, és egy gyors vágás után a háló mögé küldte a labdát.

A gól megalapozta a döntetlent a Torrent CF-nél, és az út három perccel később még jobban kiköveződik. CD Almoradí egy emberrel kevesebb maradt Mamadu kiűzése miatt. A középpályás megdöntötte Pedrót, amikor szembeszállt a rivális kapussal, és meglátta a közvetlen pirosat.

A második félidőben a Torrent CF nagyobb jelentőséget tulajdonított a fejnek, mint a szívnek. A helyiek alacsony játékritmust jeleztek, tudatában annak, hogy az idő nekik kedvez. Idegek percei voltak, de alig végeztek tevékenységet egyik területen sem. Az egyetlen megközelítés a helyi csapattól volt, bár anélkül, hogy valódi veszélyérzetet keltett volna.

Minden kontrolláltnak tűnt, de öt perc hátralévő részében CD Almoradí véletlenszerű játékban megszerezte az egyenlítő gólt. Nem ismert, hogy a labda átcsúszott egy erdő lábán, és a Torrent CF kapujának hátuljába került. A helyiek támadásban megfordultak, kétségbeesetten keresték a győztes gólt, de ez soha nem jött be. Akkor sem, amikor büntetője volt a 90. percben, de Guille nem tudta ezt megvalósítani. Az 1-1 befejezi a Torrent CF népszerűsítésének álmát.