Frissítve: 2018.06.23., 15:29.

németország

A Toni Kroos remek gólja 94. percben megadta a győzelmet Németországi válogatás azon Svédország mert 2-1 ezen a szombaton a szocsi Fisht Olimpiai Stadionban, és lehetővé tette, hogy a világbajnokok oxigént vegyenek a 2018-as oroszországi vb F-csoportjában.

A Real Madrid középpályása szögben szegezte a labdát a svéd kapushoz, amikor a meccset elhúzta, és Németország a kiesés szélén állt.

Svédország Ola Toivonen révén megszerezte a vezetést a 32. percben, a csatár, Marco Reus pedig a 48. percben döntetlent ért el Németországban, egy szocsi meccsen.

És amikor a döntetlen ténynek tűnt, akkor az a cél Toni Kroos 90 + 5-nél győzelmet adni a világbajnoknak, aki a 82. perctől eggyel kevesebbel játszott Jerome Boateng kiutasítása miatt.

Ezzel a győzelemmel Németország az első három pontját hozzáteszi az F-csoport után a meglepetéses vereség után a Mexikó elleni debütálás során (1–0), amely hat egységgel vezeti a kulcsot (és a +2 gólmérleg) a szombati dél-diadal után. Korea 2-1.

Svédország szintén három pontban marad, azonos gólegyenleggel (0) és ugyanannyi gól mellett, mint Németország (2).

A sorozat nyolcadddöntőjébe besorolt ​​kettő szerdán lesz ismert, amikor a harmadik és az utolsó napon Mexikó szembesül Svédországgal, és Németország ugyanezt teszi Dél-Koreával, amelynek az öv alatt lévő pontok nélkül még mindig minimális az esélye a kvalifikációra. Meg kell vernie Németországot, és várnia kell Svédország vereségére.

Németország vs. Svédország: utómeccs

ELŐZŐ
Németország vs. Svédország mert Oroszország 2018 ÉLŐ | ONLINE: mérkőzés ÉLŐ MA az F csoport 2. dátumára Szocsiban, a Fisht olimpiai stadionban. A jelenlegi világbajnok 1–0-s vereséget szenvedett, és ha nem sikerül nyomon követni az eredményt, kiesik a vb-ről. A találkozót a Latina, a DirecTV, a Telecinco, a Mediaset, a TDN, az Azteca, az SKY, a TV Pública, az RTS Sports, a Mega, a Canal 13, az RCN és a Caracol közvetíti.

Németország vs. Svédország: menetrendek és csatornák a világon

A címke a kedvenctől a bajnokig Oroszország 2018-as világkupája nak,-nek Németország bizonyos értelemben csökkent a torna premierjén Mexikótól elszenvedett vereség után. De ez már a múlté, és a németek már a második riválisukra gondolnak, Svédország.

Seldom érezte Németország olyan közel a vb-kieséshez a bajnokság második mérkőzése óta. Edzőjük, Joachim Löw, aki eddig érinthetetlen alak, főleg a 2014-es világbajnoki cím után, tántorog a talapzatán.

Szerdán a Mannschaft napi sajtótájékoztatóján egy német újságíró még azt is megkérdezte, hogy egy szombati vereség és kiesés Svédország ellen "megkérdőjelezi-e az összes tizennégy éven át végzett munkát", először Jürgen Klinsmann-nal, majd amikor asszisztense Löw lett edző a 2006-os világbajnokság után.

Oliver Bierhoff, a válogatott menedzsere úgy tett, mintha nem értené a kérdést. De az a tény, hogy valami ilyesmi felvetődött, egyértelmű jelenség a jelenlegi helyzetben egy olyan csapat számára, amely már nem ismeri fel önmagát, és valóban fél a történelmi katasztrófától.

Csütörtökön közvélemény-kutatás Németország rámutatott, hogy az adott országban a futballrajongók 67,3% -a, több mint kettő a harmadikból, úgy vélte, hogy Löw Mexikóhoz való igazodása "meglehetősen rossz" vagy "egyértelműen rossz" volt.