Cristiano Ronaldo megszerezte a második gólt a portugálok rövid győzelmében Luxemburg felett (0-2)

Oszd meg a cikket

Cristiano Ronaldo gólt ünnepel Luxemburg ellen. EFE

eurocuphoz

Portugália, jelenlegi Európa-bajnok, és Cristiano Ronaldo, vitathatatlan vezetőjük vasárnap megerősítette jegyét az Euro 2020 utolsó szakaszába, olyan győzelemmel, amennyire ez előrelátható luxemburgi látogatása (0–2) hogy biztosítsák a a B csoport második helyezettje, egy napon, amely megerősítette a Franciaország, - Antoine Griezmann gólszerzőként és asszisztensként, valamint támadói képessége Anglia: 0–4 Koszovóban.

Már 17 csapat rendelkezik biztos helyezéssel a kontinentális és multinacionális versenyen, amelyet november 30-án sorsolnak ki Bukarestben. Spanyolország, Belgium, Csehország, Anglia, Franciaország, Olaszország, Lengyelország, Oroszország, Törökország, Ukrajna, Ausztria, Horvátország, Finnország, Németország, Hollandia és Svédország, valamint Portugália csatlakoznak utoljára a döntőbe szakasza az Euro 2020-nak.

Csinálta a vártnál talán kevésbé zengő luxemburgi diadal az eredménytáblán 0–2, és időnként még bonyolultabb, mint képzelte, mert ellenfelének megvoltak az esélyei, és mivel a portugál csapat az első felvonás utolsó szakaszáig, a mélység hiánya és a szabálytalanság között nem törte meg a balesetet mezőnyből, amíg Bernardo Silvia asszisztált, Bruno Fernandes pedig 0-1-re enyhítette csapatát. A mérkőzés 39. perce volt.

85-ig nem ítélte meg őt Cristiano Ronaldo révén, aki a 0-2-t szerezte meg. Övé 99. gól 164 meccsen a portugál szenior csapattal, amellyel megvédi a címet az Euro 2020-on. Már az utolsó szakaszban van. De mint második a csoportban, a nyomában Ukrajna, aki az utolsó pillanatban holtversenyben ellen Szerbia. A 2-2 a 92. percben volt.

A balkáni csapat pillanatnyilag bent volt az Eurocupban, Portugália helyett 23 percig; Dusan Tadic 1-0-s büntetőjéből a 9., Roman Yaremchuk 1-1-ből a 32. -ban az Andriy Sevcsenko edzője számára. A portugál luxemburgi 0–1, 39-ben azonnal kivette a kontinentális kinevezésből.

Aztán már a második félidőben jött Aleksandar Mitrovic 2-1-es és Artem Besedin 2-2-je a 93. percben Ukrajna számára, de Szerbia számára már meghatározták a kontinensviadalig vezető utat: a rájátszás, mint a Nemzetek Ligája C4 csoportja.

Nál nél H csoport, míg, Franciaország 2–0-s győzelemmel Albániában biztosította első helyét, elősegítette Antoine Griezmann. A barcelonai támadó 0: 1-ben asszisztálta Corentin Tolissót, aki fejjel átalakított egy szabálytalanságot a francia "7" -ből, és 0-2-es gólt szerzett, hogy fél óra alatt megoldja a tíz meccs nyolcadik győzelmét.

Sextettjében követték pulyka, az előző kinevezés óta második és győztes vasárnap Andorrában 0-2-re, a valladolidi támadó, Enes Unal két góljával mindössze 4 perc különbséggel, 0-1-ről 17-re 0-2-re, tizenegyesből, a 21.; és Izland, aki harmadik lett, miközben a rájátszásban riválisra várt. 1-2-re nyertek Moldovában.

Minden már megoldódott a A csoport. Nem volt kérdés sem vezetőről, Angliáról, sem az Euro 2020-hoz vezető partnerről, Csehországról, sem Koszovó részvételéről a rájátszásban, mint a Nemzetek Ligája D3-as csoportjának győzteséről.

Anglia ismét nyert, akárcsak a nyolc selejtezőkörből héten, 37 gól mellett. Ez meccsenként átlagosan több mint négy gól; ugyanaz az átlag, amelyet vasárnap megismételt Koszovóban (0–4), Harry Winks, Harry Kane, Marcus Rashford és Mason Mount célpontjaival, hárman az elmúlt 15 percben.

Szófiában, a zárt ajtók mögött büntetésért a rasszista sikolyokért, Bulgária elbúcsúzott a kiábrándító selejtező fordulójától a nyolc meccs egyetlen győzelmével: 1-0 a Cseh Köztársaság. Vasil Bozhikov fejjel szerezte a gólt.