En-Nesyri hősként öltözik a Pizjuánba
A marokkói vezeti a Sevilla visszatérését, aki a második félidőben tízzel játszott

annak ellenére hogy

A marokkói Youssef En-Nesyri mindössze három perc alatt történt kitörése lehetővé tette a Sevilla számára, hogy megszerezze a győzelmet az orosz Krasznodar ellen (3-2), annak ellenére, hogy eggyel kevesebbel játszott Jesús Navas kiutasításáért a mérkőzés teljes második felében. Ramón Sánchez -Pizjuán, a Bajnokok Ligája harmadik napjától.

Julen Lopetegui csapata 0-2-es vereséget szenvedett 20 percnél, de nem tört össze. A Nerviónból érkezők figyelemre méltó türelmet, merész futballt és sok inspirációt írtak alá, amelyek mind a megkérdezett En-Nesyrit kamatoztatták. A szerdai két gólja elfeledteti vele a Bayern elleni szuperkupa-döntő kudarcát.

A volt Lega a lehetetlent tette, amikor a legsötétebb horizont az andalúzok számára festett. Az éjszaka epikus volt, miután a Krasznodar túlzott zsákmányokkal találta magát, hogy megmutassa érdemeit. Kezdettől fogva Ocampos éhségében szenvedett, és megszabadult egy büntetéstől, amelyet a VAR Szulejmánov kezével felülvizsgált. Azonban az orosz csapat ütött először.

Szulejmánov maga előrevezette a vendégeket egy mesteri szabadrúgással a terület széléről. A Krasznodar megragadta a pillanatukat, és megtalálta a másodikat egy büntetőn, amelyet Berg váltott meg, miután Koundé lábujjával megbuktatta az ellenfelet. A tizenegyes és a kártya a Sevilla középhátvédjének változott, aki Escuderóval együtt a szünet előtt lecserélték.

Ekkor a Sevilla az eredménytáblán kívül helyreállította azokat az állandókat, amelyek alig néhány hónappal ezelőtt megnyerték hatodik Európa Ligáját. Lopetegui emberei visszafogták riválisukat, az orosz bajnokság tizedik helyét, és a tehetséges Joan Jordán átlövése után Ivan Rakitic fejesével fejezték be a különbséget. Az egész erő elvesztette hatását Navas kiűzésével, mielőtt elindult volna az öltöző alagútjába.

Meglepő módon a Sevilla nem vádolta az erőfeszítéseket, és tíz játékossal jobb volt a zölden. A nervionensek Óscar Rodríguezre támaszkodtak, hogy megfélemlítsék a területen kívülről és Rakitic lövésével, amely a keresztlécre került. Az érdemek továbbra is megvoltak annak ellenére, hogy az oroszok nagy integritással ellenálltak. A kapus, Szafonov még három döntő megállást tett.

Azonban nem tudta megállítani En-Nesyri lelkesedését a Sevilla csatárának abban a három aranypercben. Kikötötte a meccset, miután kihasználta Kaio hibáját a labda kijáratában - sok osztályt meghatározva -, és befejezte bravúrját azzal, hogy a visszapattanás tulajdonosa lett egy olyan szabálytalanságban, amely megcsókolta a fát, mielőtt talpra állt volna. Az afrikai nagy haraggal lőtt.

A sevillisták nagy áldozatokkal zárták a diadalt, és nagyon közel hagyták a jegyet a „Bajnokok” második fordulójába. Lopetegui emberei megosztják a vezetést az E csoportban a Chelsea-vel, és hat pontot szereznek Rennes és Krasnodar előtt, pontosan a következő kihívásukra a november 24-i, négyes meccsen.