tudta

Az orosz Maria Sharapova kiesett a US Open-től. Az év utolsó Grand Slam-je. Fotó: AFP

Az orosz alakja Maria Sharapova, ötödik mag, visszatért kérdezzenek a US Openen amikor a negyedik fordulóban kiesett, miután 6–4, 2–6 és 6–2-es vereséget szenvedett a negyeddöntőbe jutott dán Caroline Wozniacki ellen.

Sharapova, 2006-os US Open győztes, megmutatta, hogy nem érkezett meg a szezon utolsó Grand Slam -ére legjobb formájában és ha az előző mérkőzéseken legyőzte a nehézségeket és megnyerte, Wozniacki ellen, ugyanez nem történt meg, és kifizette hibáit és következetlenségét a játékban.

A kezdete A 0-3-as hátrány mérlegelte, mert bár szeretett volna reagálni, végül nem tudta elveszíteni az első félidőt. ÉSl második készlet Megnyerte, köszönhetően a homlokába helyezett erőnek, anélkül, hogy Wozniacki többet tudott volna, mint futni. De a fizikai erőfeszítés megviselte az orosz teniszezőt, aki nem tudott szembenézni a dán teniszező fiataljaival.

Wozniacki megkapta a harmadik szettet, amely mellé esett, mert a legjobb teniszét és a legjobb fizikai ellenállását tudta kikényszeríteni. Ő jobban bírta az erős hőséget, mint Sharapova és a páratartalom, amelyet a középső bíróságon regisztráltak Arthur Ashe Stadionban. Az időjárási viszonyok miatt 10 percet pihenniük kellett, hogy elkerüljék a hő okozta súlyos következményeket.

Sharapova későn tért vissza az öltözőből, ami "figyelmeztetés" -be került, amelyet stratégiaként tárgyalt meg, de aki erősen állította, az Wozniacki volt, aki bírálta a bírót mit riválisa sokáig tartott eltávolítani.