Carmelo Rubio Sánchez

kazah

Cacauék, akik öt percig támadtak, csak a végén zavartak, amikor Spanyolország ellazult. A döntő, ezen a szombaton (21:00 Mega és Eurosport) Oroszország, Spanyolország-Portugália ellen élőben: European Futsal Final 2018

Spanyolország a belgrádi Eurocup döntőjében szerepel. Kazahsztán csak a végén aggódott (5-3) egy olyan válogatott ellen, amely a bajnokság előrehaladtával javult, és hogy a Cacau emberei elleni elődöntőben óriási fölényt mutatott. Ezen a szombaton (21:00, Mega és Eurosport 1) egy nagyon különböző csapat, Skorovich Oroszországa ellen küzd majd a címért., igazi nagyszerű csapat fegyverek sokaságával annak ellenére, hogy sztárcsuklóját, Eder Limát nem dobják ki a Szerbia elleni győzelemben.

Kazahsztán, amelynek nem volt kapus-játékosa és sztárja Higuita, Nem árulta el sajátos és ellentmondásos stílusát. Kihozták a középpontból Pershint a kapus ingével, de nem volt ugyanaz. Spanyolország nagyon magasra nyomta, és a váltás a tartalék kapussal, egy tétova Shamróval kényelmetlenné vált Cacau emberei számára.

Ennek ellenére sikerült megelőzni Spanyolországot egy olyan játékban, amelyben ötből nem támadtak. Douglas elhagyta Ortiz együttesét, és a túlsó oszlophoz tette, ahol Dovgan lökte. A Kiválasztás azonban egyáltalán nem bomlott le. Hű maradt elképzeléséhez és Samro elutasításában, Bebe-nek csodálatos módon sikerült meghatároznia a döntetlent.

A Venancio embereinek óriási bizalma volt felsőbbrendűségükben, és ezt a bíróság is lefordította. A labda rossz kilépését (ami egyértelműen azt mutatta, hogy Shamro nem hasonlított Higuitára a játékban a lábával) kihasználta Miguelín 2-1-re áll, Rivillos beadása. A Movistar is részt vett a harmadikban, remek párhuzamos passzal, amelyet Raúl Campos a szünet előtt kivált.

A második félidő furcsa volt. Álex gólja (4-1) kihasználva azt, hogy a kapu üres volt, igazolni látszott a passzt, mert ez ütés volt a taktikáján. De Kazahsztán folytatta a fogadását, míg Venancio koncentrációt kért. Még sok perc volt hátra, és Spanyolország lelassult.

De ha ez az Eurocup tanított valamit, akkor az egyre nagyobb az egyenlőség, és minden bizalomtúl sok lehet. Először Leo, majd Zhamankulov 4-3-ra állított, Kazahsztán megdőlt. A visszatérés nem valósult meg, és Raúl Campos lezárta a győzelmet gyors számlálóval, amely Spanyolországot az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjébe vezeti.