Spanyolország első vereségét a világbajnokságon szenvedte el Oroszország ellen 26-36. A spanyol csapatnak arra kell számítania, hogy Svédországtól egy botlás bekerül az elődöntőbe.

Így éljük meg Spanyolország vs Oroszország: női világkupát

Enrique Ojeda pártjának krónikájával bezárjuk Spanyolország-Oroszország élő közvetítését. 12: 30-kor kezdődik a döntő Svédország-Montenegró, ahol Spanyolországnak reménykednie kell abban, hogy Svédország nem nyer, hogy kijusson az elődöntőbe. Köszönöm szépen, hogy ott voltál, és legközelebb!

spanyolország

Oroszországban a nagy alak az volt Jaroszlava Frolova, aki 9 gólt szerzett, Vikharyeva öt góljával jól alátámasztva. A kapus, Anna Sedoykina is meghatározó volt, aki a cél elérése mellett 13 védést is elkövetett amelyek meghatározóak voltak a játék jövőjében.

Shandy Barbosa volt a legjobb spanyol góllövő ma 6 góljával. Nerea Pena 4, Alicia Fernández, Mireya González és Ainhoa ​​Hernández pedig 3-at ért el

A kapu előtti siker a játék egyik kulcsa volt. Oroszország 72% -os hatékonysággal rendelkezik, míg Spanyolország csak 53% -kal

DÖNTŐ KUMAMOTÓBAN! Spanyolország nem tudja legyőzni Oroszországot, és 26-36-ra esik. Az elődöntőbe jutás a svéd – montenegrói spanyol idő szerint 12: 30-kor kezdődő eredménytől függ

26-36 Malashenko gól

26-35 Lagina gól üres kapura

26-34 Sen gólja hogy üres legyen a cél

26-33 Malashenko gólja, Carlos Viver időkérése. 2:30 a végéig és Spanyolország, amelynek most meg kell próbálnia tartani a lehető legjobb kapusértéket

22-30 Illaroniova gól

Ambros Martín időt kér. 10 perc, hét gól, hogy visszajöjjön. Las Guerreras, a hőst keresve!

22–29 CÉL NEREA PENA-tól!

21–29 A NEREA BÜNTETÉST ÉRT 7 MÉTERTŐL! 11 perc múlva. JÁRJUNK HARCOSOKAT!

20–29 Mikhaylichenko gól

Marta López vazelinje nem lép be!

Spanyolország és Sedoykina elvesztése kudarcot vall hogy kiürítse az ajtót a céljától

15–24 Frolova újabb gólja. 9 kell és kudarc nélkül

15–23 Kuznyecova gólt szerez a pulton. Ezt a vérzést le kell állítani.

15-22 Frolova újabb gólja. Már nyolcat vesz

15-21 AINHOA HERNÁNDEZ CÉLJA!

14-21 Gyors válasz Frolova. +7 Oroszország

14-20 CÉL AINHOA HERNÁNDEZ-TŐL!

13-20 Vikharyeva gólja

Sedoykina megállította Shandy Barbosa hét méterét!

13-19 Kutnesova gólja a pulton Sedoykina újabb új megállása után

13-18 Vikharyeva gól

13-17 CÉL JENNIFER GUTIÉRREZTŐL!

12-17 Frolova hét méterről szerez gólt. Az orosz játékosnak 6 gólja van

Indítsa el a második részt! Vigye ki Oroszországot!

Oroszország 70% -os hatékonyságot ért el támadás közben A harcosoknak 50% -kal kell javulniuk a második félidőben első felének.

Shandy Barbosa Spanyolország gólkirálya volt az első félidőben, 5 góllal, míg Oroszországban Frolova szintén 5 célt ért el

12-16 SZÜNET A KUMAMOTO PARK DOME-nál! Oroszország négygólos előnnyel távozik Spanyolországgal szemben, amely az első félidő utolsó szakaszában reagált, és amely a második félidőben háborút ígér

12-16 CÉL SHANDY BARBOSÁTÓL!

11-16 Managarova gól

Bűnös volt Spanyolország támadásában!

Újabb állomás a SILVIA NAVARRO számára!

Most pedig Sedoykináról a Sole López elindítása

SILVIA NAVARRO STOP!

11-15 HÉT FÉMÁNDEZ ALICIA ÁTALAKÍTOTT MÉRŐJE!

Újabb megálló Sedoykinától

10-15 Gorshenina újabb gólja

Időkorlátot Ambros Martín kért, az orosz csapatot edző spanyol edző

10-14 ALICIA FERNÁNDEZ PONTOK HÉT MÉRŐBŐL!

9-14 Gorshenina gól

Spanyolország elvesztése

9-13 Makeeva gól

A keresztlécre Shandy Barbosa vazelinje!

9-12 CÉL A SOLE LÓPEZ-tól ELLEN!

8-12 CÉL ALMUDENA RODRÍGUEZTŐL!

7-12 CÉL SHANDY BARBOSÁTÓL!

Újabb megálló Sedoykinától Sole López lövése után. Az orosz kapus 11 lövésből 5 hárítást végez

Oroszország indítása nem lép be!

10. perc, 5-8 megnyeri Oroszországot.

5-8 Anna Sen gólja

5-7 Frolova Oroszországban szerez gólt

5-6 BELSŐ SHANDY BARBOSA! NAGY ELLEN!

4-6 CÉL GONZÁLEZ MIREYÁTÓL!

3-6 Újabb gól Viakhyreva részéről

3-5 CÉL MARTA LÓPEZ-TŐL A TÁVOLSÁGOK VÁGÁSÁHOZ!

2-5 Viakhyreva újabb gólja. Carlos Viver időt kér, hogy megállítsa ezt a vérzést

2-4 Sedoykina gólt szerez a kapujából

2-3 Viakhyreva előbbre hozza Oroszországot

2-2 Frolova hét méterről szerez gólt

2-1 Vágási távolságok Frolova

2-0 GÓL AINHOA HERNÁNDEZ-től!

1-0 CÉL SHANDY BARBOSÁTÓL!

Indítsa el a játékot! Szerezd meg Spanyolországot!

Üdvözlet és jó reggelt! Üdv a Élő közvetítés a női kézilabda-világbajnokság fő fordulójának mérkőzéséről Spanyolország és Oroszország között. A találkozó 7: 00-kor kezdődik

Spanyolország vs Oroszország előnézete

Spanyolország Oroszországgal (7:00) néz szembe a spanyol Ambros Martín vezetésével a 2019. évi japán Európa-bajnokság második osztályának harmadik és utolsó napján, amelyen a Warriorsnak el kell kerülnie a vereséget, ha nem akarnak harmadikra ​​támaszkodni. az elődöntőbe jutásért.

Spanyolország

Carlos Viver tanítványai kemény riválissal néznek szembe, az egyetlen a spanyolokkal együtt, aki még mindig nem ismeri a vereséget ezen a tornán. Nagy kihívás azoknak a spanyol válogatottaknak, akiknek tegnap reggel a házigazdák ellen igényes próbatétel várt. Spanyolország az összes mérkőzést megnyerte az Oroszország elleni asztalok kivételével, amelyek végül meghatározóvá válhatnak.

Az Oroszország elleni Guerreras győzelme vagy döntetlenje megszünteti a szellemet, anélkül, hogy Svédország-Montenegróra kellene várni (12:30), mivel az elődöntő biztos lesz. Spanyolország +18 gólelőnnyel, Svédország +12-gyel rendelkezik.

AS követendő: Alexandrina Barbosa

Oroszország

Időközben Oroszország a trófea poggyászával érkezik a riói olimpiai játékokba és az ezüstéremmel az EHF EURO 2018-ra, ezzel egyértelműen kedvencei a címnek. Rangjai között vannak olyan magas szintű játékosok, mint Anna Sedoykina, a veterán kapus, elsöprő rekorddal a háta mögött, vagy a fiatal középső védő, Jaroszlava Frolova, aki jelenleg az oroszok gólkirálya.

A döntetlen mindkét csapatot arra szolgálná, hogy teljesítse eddigi céljaikat: Oroszország a csoport első helyén végez, Spanyolország pedig harmadik féltől függetlenül bejut az elődöntőbe. Svédország automatikusan megszűnik.