Csehország minimálisan legyőzi Svájcot, amely többet érdemelt egy alacsony futballmérkőzésen

Svájcnak győzelemre volt szüksége. Végül is tegnap volt az Eurocup premierje. Története volt a oldalán - csak egyszer a házigazda vereséggel kezdte a tornát -, a csodálatos St. Jakob-Park közönsége és az volt a szükség, hogy győzelmet kell szerezni Aliciának, veterán edzőjének, Jabob 'Kobinak a feleségének. Kuhn, aki napok óta kórházban van egy epilepsziás roham miatt, amely súlyos fizikai problémákhoz vezetett. Baselben azonban nem volt költői igazságosság, és az nyert, aki a legkevesebbet érdemelte, a Cseh Köztársaság (0-1), aki egyetlen lövésében a három ölelés között lőtt gólt.

megkeserítette

Hogy lehetne másképp egy kis focival zajló játékban, a gól véletlenül jött, egy svájci kudarc után a mezőny közepén, több lepattanó és egy furcsa, szinte churro lövés után Sverkosból, aki a kaput ünnepelte, miközben a védelem tévesen követelt leset. A cseh gól olyan tornát nyitott, amelyben 16 csapat, összesen 368 játékos küzd meg az Öreg Kontinens labdarúgó trónjáért. Az a tény, hogy a mérkőzést az nyerte meg, aki a legkevésbé érdemelte meg, csak növeli annak hírnevét, hogy az Eurocup a világkupával ellentétben a legnyitottabb bajnokság - összesen kilencen nyerték meg, míg a világbajnokságon hat volt.-.

Tegnap pontatlanságok, idegek, nagy nyomás és kevés siker volt. A taktikai merevség leküzdötte és a technika hiányzott. Csak az ellentámadások és a második félidő vége, a két csapat sorainak nyitottabbá válásával és a védők fáradtabbá válásával homályosította el azt az általános érzést, hogy a torna kezdete csalódást okozott.

Svájc erősen kezdte a mérkőzést. Többet lőtt kapura, főleg Freinek köszönhetően, és viselte a mérkőzés súlyát. Miért veszített akkor? Többek között az utolsó métereken elért sikertelenség, a cseh kapus, Cech botjai alatti vagyon és a svájci rangsorban a technikai minőség abszolút hiánya miatt elítélték, hogy hosszú labdákkal és őrült versenyekkel éltek vissza az együttesben, hogy elérjék a rivális cél.

Frei sérülése

Másrészt Svájcot megtisztelték. Tudta, hogyan lehet legyőzni Frei vesztét, aki az első félidőben könnyben hagyta a füvet, és az első félidőben bal térdsérülése miatt könnyekkel távozott, és a meccs utolsó részében mankóval tért vissza, hogy felvidítsa csapattársait. Ezekben a pillanatokban, amikor Svájc volt a legszorosabb és Yakin révén előzni készült, Sverkos adta az ütést.

A svájciak csalódtak, lassan tértek magához, és amikor az egész csapattal felálltak, már késő volt. Időt adott nekik kettős esélyre Barneta és Vonlanthen, akik befejezték a keresztfát, amikor csak nekik kellett tolniuk. Végül Csehország, amely végül bezárkózott a területükhöz, megszerezte a győzelmet. Néha elég egy kevés.