San Sebastián, április 19., (EFE). - A Real Sociedad továbbra is kedves az edzőváltás miatt, és egy támadó foci leckével hozzátette, hogy új győzelmet aratott egy ismeretlen Atlético ellen, amelyet eldobott, és csak szettben zavart meg.

atléticót

A Donostiarrák, sietve néhány olyan európai lehetőségüket, amelyet a matematika még nem zár ki, egy olyan madridi csapatot akartak megszólítani, amely nem is búcsúzott el a ligától, a labda egyértelmű domináns nélkül volt, a kapusok pedig nyugodtak, kivéve a Donostiarras ijesztgetését. Godín 20. percében Gero Ruli minimalizálta.

Az Atlético azonban nem volt kényelmes az első félidőben, mert a helyiek veszélyben kezdtek érkezni, és a 27. percben Januzaj kiváló együttes játékában nyitották meg a pontszámot, aki Willian José minőségi lövésére hagyott labdát, aki ebben a szezonban tizennegyedik gólját Oblack felülmúlásával szerezte.

Antoine Griezmann, aki öt évig kissé ideges volt a rajongói miatt, aki a félidőben is hangos síppal lőtt, megpróbálta a játék utolsó szakaszát, amelyben ő volt a rojiblanco támadójelzője, bár a reális védelem nagyon határozott volt anélkül túlzottan szenved.

Gipuzkoanéknak ebben az utolsó időszakban is egyértelmű lehetőségük lenne Januzaj, a tehetséges belga csatár csizmájában, aki az új edző érkezésével mutatja be legjobb változatát, aki Oblack posztját ecsetelő szándékos lövéssel 2: 0-ra végzett.

Az Atlético a második játékrészben harapni kezdett, és megpróbálta meglepni a védekezésben egy igazi fizetőképes játékot, és Fernando Torres és Vitolo belépése fokozta a veszély érzését, sokkal virtuálisabb, mint valóságos, mert a rojiblancók a 63. percig nem lőttek a három ütés során.

Sok játékidő a pálya közepén, a Real anélkül, hogy veszélyben érné el Oblack területét, és sok teret hagyna maga után a gyors matracos támadóknak, akik félelmet teremtenek a reális szurkolók testében, valahányszor ellenük lovagolnak.

Cholo Simeone azonban kétségbeesett volt az együttesben, csapata fenyegetőzött, de lapos volt a lövésben és a fejesben, mindent Fernando Torres javára tettek ki, akit a Fuenlabrada csatára nagyon kevésért küldött ki, hogy mennyire kevéssé emlékezett a rojiblanco potenciáljára.

Az atlétikai kétségbeesés fokozódna, amikor Simeone erre a meccsre fogadna, a horvát Vrsaljko ugyanezt tette szabadrúgás közben, de a meccs legvilágosabb alkalmával elhibázta lövését, hogy döntetlen legyen, majd megérkezik a hidegvizes kancsó a Simeone által.

A La Real felébredt, és húsz percig visszatért a saját eszközeihez, hogy Zurutuza, Januzaj és Willian José kombinációjában haladjon, amit a brazil néhány centiméterrel tönkretett, amikor a másodikat énekelni látszott.

A Real egy újabb rajzfilmbeli háromszögelése, amely a szezon legjobb perceit játszotta, ebben az esetben Januzaj- Willian José y Canales, lehetővé tette, hogy a kantabriak kemény lövéssel tetőzzenek egy remek kórus támadó akciót, amely ismét megnyalta a kapu egyik klubját az Atlético de Madrid.

A baszkok tíz perccel zárták a meccset, hogy egy másik Willian José remekműben mozoghassanak, amely lehetővé tette a pályára lépő Juanmi számára, hogy finoman legyőzze Oblack távozását a szurkolók delíriumába txuri urdin.

Az andalúz csatár a harmadikat is megszerezte, már lejárt idővel, nagyszerű fejlécben, amely nem talált ellenállást egy Oblakban, amelynek jobb éjszakái voltak, és Anoeta csapatának játékával "olé, olé" -t kántált...

3 - Real Sociedad: Rulli; Elustondo, Héctor Moreno, Navas, De la Bella; Illarramendi, Pardo (Zurutuza, min. 64), Canales; Januzaj, Oyarzabal (Juanmi, min. 71), Willian José (Bautista, min. 86).

0 - Atlético de Madrid: Oblack; Vrsaljko, Godin, Savic, Juanfran (Vitolo, min. 54.); Saúl, Thomas (Gabi min. 74), Koke, Correa (Torres, min. 46); Gameiro, Griezmann.

Játékvezető: Alberola Rojas (Kasztília-La Mancha Bizottság). Intette Juanmit.

Gólok: 1-0, min. 27 .: Willian José. 2-0, min. 2-0, min. 79: Juanmi. .3-0, min. 90: Juanmi.

Incidensek: A Santander Liga harmincharmadik napjának mérkőzése, amelyet az Anoeta stadionban játszottak 21 404 néző előtt. EFE.