Győzd le a Nyizsnyij Novgorodot egy gyötrelmes végződéssel elszenvedett mérkőzésen, amelyben Chacho volt a legkiemelkedőbb játékos.

real

• Euroliga
  • 8. meccsnap
  • Csütörtök, 04

Három lehetősége volt, és az elsőt kihasználta. A Real Madrid már a Top 16 besorolású. A Nizhny elleni küzdelmes és régóta szenvedő győzelmük továbbjut a következő szakaszba. Az első 30 percben az eredményjelzőn lemaradt fehérek csapatként dolgoztak és szenvedtek a győzelem eléréséért. El Chacho volt a legjobb 19 ponttal és 25 PIR-el, de további öt játékos több mint 10 pontot adott hozzá.

A Real Madrid kereste a Top 16 besorolását, és ezt nagy távolságból, nehéz úton és egy olyan csapat ellen hajtotta végre, amely kezdettől fogva számított rá, hogy ez nem fogja megkönnyíteni. Mivel a kezdő ötösben Rudy volt, aki az előző Niznhy elleni, a 3. meccsnapi meccs óta nem játszott, a fehérek elkezdték keresni a kapukat, de - akárcsak a korábbi európai mérkőzéseknél - némi védekezési rés és néhány egyensúlyhiány vezetett, amely lehetővé tette az oroszoknak Thompkins, Parakhouski, előrébb.

Azonban egy Llull, aki elhatározta, hogy elosztja a játékot és a nyomtatási sebességet (5 gólpassz ebben a negyedben), és néhány Nocioni és Rivers, akik a kosarat keresték, nem teljesen kedvezőtlenek a pontszámban, amelyben a helyiek mindig fent voltak. A második felvonásban Laso emberei három ponttal voltak lemaradva a 23-20-tól.

El Chacho megváltoztatja a játékot
Sergio Rodríguez távozásával a Madrid visszatért a legjobb percek lejátszására. Egyéni szinten a kanári 12 pontot adott hozzá ebben az időszakban, de befolyásolta csapata játékát azáltal, hogy osztogatta a gólpasszokat és a játékot, és sikerült először előrébb helyeznie a sajátját, ami nem tartott sokáig.

Az oroszok, akik Rochestie-vel teljes támadási súlyt vállaltak, ismét megfordultak egy elektronikán. És ez az, hogy a második felvonás valóságos csatává vált a kettő között, amely 21-21-es döntetlent eredményezett csapataik számára, és a második félidőre 44-41 lett az eredmény.

A Real Madrid hat játékosa több mint 10 pontot adott hozzá és 10 felett értékelt.

Niznhy nagyon magabiztosan tért vissza a bíróságra. A helyiek visszaéltek jó kezükkel a 6,75-ös vonalról, ahol a sikerük aránya tovább nőtt, miközben a Real Madridé ebben a tekintetben stagnált. A legtöbb madridi pont Bourousis kezéből származott az alacsony kapufáról. De az erőfeszítései és a Nocioni erőfeszítései ellenére, a negyedév legjobbjai, Nizhny továbbra is parancsolt az eredményjelzőn, mert tudta kihasználni a Madrid által hagyott lyukakat. Azonban alig egy perccel a harmadik harmad vége után a Madrid két akciót kihasználva 69-68-ra ment a játék utolsó tíz percére.

Gyötrelmes vég
Be kellett fejeznie, Chacho pedig vissza akart térni a csapata mögé. Reyes-szel, az utolsó negyedek embereivel, aki evezett vele, és Nocioni és Rudy teljesen benne voltak, Madridban kezdett fogyni az idő. Az eredménytáblán enyhe előnnyel küldve a fehérek továbbra is igyekeztek megerősíteni magukat a Top 16-ban. Amikor úgy tűnt, hogy nekik kedvez a szél, és olyan kóruselőadást tartottak, amely lehetővé tette számukra, hogy 5 ponttal feljebb menjenek, Antonov megérkezett. a 3 + 1 páros dolgot tesz (89-90). Az utolsó perc hibáinak és szabaddobásainak egymásutánjává vált a két csapat között, amely végül győzelmet adott a Real Madridnak, amely már a legjobb 16 között szerepel.

Nyizsnyij Novgorod 98 (23 + 21 + 25 + 29): Parakhouski (12), Antonov (16), Rochestie (22), Thompkins (9) és Golovin (-) induló csapat-, Kinsey (20), Baburin (11), Ivlev (2), Patsatsia (2), Szaveljev (-) és Khvostov (4).

Real Madrid 101 (20 + 21 + 27 + 33): Llull (10), Rudy (11), Nocioni (15), Rivers (5) és Bourousis (13) induló csapat-, Maciulis (1), Carroll (6), Slaughter (-), Reyes (12), Rodríguez (19) és Mejri (9).