A Barça három pontot adott hozzá a Ferencváros elleni idegenbeli győzelemhez

Barça lekerekített egy csodálatos teljesítményt az ellen Ferencváros, amelyet 3-0-ra rontott a Puskás Ferenc Stadion ezen a szerdán. Ferencváros A játékot azzal a szándékkal közelítette meg, hogy visszaszerezze bajnoki pontszámát, miután az utolsó meccset elvesztette Juventus 2-1-es pontszámmal. A vendégcsapat által, Barcelona nyerte Dinamo Kijev idegenben 4-0-ra, és korábban otthon is, az ellen Dinamo Kijev 2-1 és négy győzelmet gyűjtött egymás után a versenyen. Ennek az eredménynek köszönhetően a kulináris csapat az első, míg Ferencváros negyedik a játék végén.

pontot

A konfrontáció első része pozitív módon kezdődött Barcelona, aki az indító fegyverrel a Puskás Ferenc Stadion -i gólnak köszönhetően Griezmann 14. perc: A vendégcsapat ismét gólt szerzett, és góljával növelte a bevételt Braithwaite a 20. percben. A kulettcsapat ismét gólt szerzett, növelve a távolságokat azáltal, hogy 3-0-t állapított meg, maximális büntetőgóljával Dembélé a 28. percben, az első félidőt 3–0-ra zárva.

Egyik csapatnak sem volt szerencséje, hogy gólt szerzett a második harmadban, ezért a szabályozási idő 3: 0-s ponttal zárult.

A mérkőzés során mindkét csapatban változtatásokat hajtottak végre. A játékosok Ferencváros akik beléptek a játékba voltak Laidouni, Lovrencsics, Baturina, Mak Y Kharatin pótolva Siger, Heister, Uzuni, Nguen Y Szomália, míg a változások Barça voltak De Jong, Junior, Alena, Riqui Puig Y Konrad, aki ellátásba lépett Busquets, Jordi Alba, Lenglet, Griezmann Y Braithwaite.

A mérkőzés játékvezetője négy sárga lapot mutatott. A két csapat közül, Siger a helyi csapat és Busquets, Griezmann Y Trincão vendég csapat sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

Ezzel az eredménnyel, Ferencváros egy ponttal marad, abban a helyzetben, hogy ne folytassa a versenyt, és Barça 15 pontot kap, ahelyett, hogy belépne a verseny következő szakaszába, miután megnyerte a mérkőzést.

A csapatok a Bajnokok Ligája csoportkörében a következő mérkőzéseiket folytatják: Ferencváros következő párharcában megpróbál visszatérni a győzelem útjára Dinamo Kijev otthon, míg Barcelona hűségében fog játszani az ellen Juventus.