André Brocanelo csapata legutóbbi hazai meccsén koffeinmentes párharcban verte Zaragozát, ahol Eka, Fernández, Ique és Franklin góljai megoldódtak

Jimbee Cartagena koffeinmentes mérkőzésen győzelmével búcsúzhatott plébániájától, mintegy 1300 nézőjétől az Emotion Zaragoza (4-3) ellen, ahol mindkét csapat elvégzett egy eljárást. André Bronacelo emberei több vágyat vetettek fel, mint riválisuk a pályán, ez az érv tette az utolsó eredményt az eredményjelzőn.

búcsúzóul

A nap a Jimbee Roldán Európa-bajnokának fogadásával kezdődött, amelyen a női csapat alakulatát és edzői stábját a folyosó előtt megtisztelték mind a Franjirrojos, mind a Zaragozanék, akik már 40 másodpercnél az első lehetőségük egy akcióban, ahol a védelem tisztázta az első vendég lövését a gólvonalon. Közvetlenül ezután Franklin nagyon jó helyzetben végzett keresztbe, így megnyílt a pontszerzés, és pillanatokkal később Eka is sikerült egy erős lövéssel, miután Juanpi a pálya közepén elrúgta a labdát. Két perc játék után 1: 0-ra a Cartagena csapata Zaragozát szenvedte el védekezésben, gyorsaságot szabva és a labdát körbejárva az egész pályán, így a vendégek nem blokkolták a labdát. A domain teljes volt, de a játék lejártával az esélyek már nem növekedtek. Úgy tűnt, hogy a helyiek csökkentették az intenzitást és annyira, hogy egy védelmi hibában, ahol ellopták Fernández portfólióját, Richi Felipe kihasználta, hogy nyolc percen belül megszerezze a döntetlent.

Az 1-1-gyel az Emotion Zaragoza az egész mezőnyben egyéni védekezést gyakorolt, jutalomként megszerezve a Jimbee még nagyobb átmeneteinek ellenőrzését, ami bár továbbra is ő volt a pozíció tulajdonosa, nehezebben tudta elérni az ellenkező keretet. A 11. percben a látogató, Víctor Tejel ragyogtatta Marcaót, aki az alakulatig tartó nyújtással elkerülte a második gólt. Ezt a lehetőséget követően a helyiek zenekarral reagáltak zenekari társulásokra, hosszú passzokkal zárva a forgást. Így megszerezték az irányítást és elaltatták a vendégek támadását. De ez a taktika nem jelentett megoldást az eredménytábla kiegyensúlyozatlanságára.

A kiváltó tényezőnek sebességnek kellett lennie, amint az a 16. percben történt, amikor Raúl Canto a bal szélen egy olyan indítással megtörte a vendégvédelmet, amely egy gólpasszal végződött a szélső kapu felé, ahol Fernández 2-1-re tett egy lövést. öröm. Két perccel később Abanilla saját játékosa kihagyott egy heads-upot Arturo kapus ellen irigylésre méltó lehetőségként, hogy majdnem megszakítsa a mérkőzést. A Cartagena második góljával Zaragoza elmosódott volt, így az edző, Santi Herrero kihasználta az időkorlátot a 18. napon, azzal a következménnyel, hogy csapata az utolsó percekben birtokolta, bár a gólszerzési esély neki volt. Eka, aki eltalált egy lövést, amely a jobb kapufa mellé ment.

A második félidőben Jimbee keringőben tartotta a labdát, és ezzel megingatta a védelmi képességet, amely Marcao közelében támadt a hátrányokban. Mindenesetre Brocanelo embereinek még mindig hiányzott az egyértelműség a darabok befejezésekor. A játék hullámokban haladt, és a 23. percben egy lehetőség, amelyet a Jimbee elszalasztott, alkalmat adott néhány olyan bejövetelre, amely még nem fejeződött be, de ez legalább növelte a pályán a feszültséget. De amikor pontosan lefelé folyt a játék, egymás után két olyan játék volt, amely megtörte az összecsapást Brocanelo játékosai javára. A 25. percben Franklin egy lövéssel verte meg a területen belül Arturót, és közvetlenül utána maga a brazil játékos jobbról segített Ique-nek, hogy lökje a labdát a hálóba.

A Jimbee nagyobb vágyat vetett fel egy egyre kevesebb Zaragoza ellen, amely támadásban alig adott reakciólehetőséget. A 29. percben a kezek összekapcsolták a második félidő első lövését a három bot között, de ettől a pillanattól kezdve Jimbee játéka zuhant, így nagyobb hangsúlyt kapott egy zaragozai csapat, amely birtokba kezdett. Ennek eredményeként jött a Johnny 31-es gólja, egy perccel később, egy szerencsétlen játékban Jesús Izquierdo a kapujára szerezte a sajátját, így majdnem kiegyenlítette az eredményt 4-3-mal.

Brocanelo úgy reagált, hogy kihasználta az időkorlátját, és aktiválta a labdára visszatért, de kellő vertikális helyzetű játékosokat. Zaragoza ellen meggyőződés nélkül kereste a döntetlent, annak ellenére, hogy 37 évesen ötöt kezdett játszani Retamárral, mint kapus-játékossal. Ettől kezdve Jimbee védekezésében védekezett Zaragoza ellen, amely szintén nem találta meg a mélységet azzal, ami szükséges ahhoz, hogy egyensúlyba hozza a sokkot, amely az utolsó előtti napon a helyiek győzelmével zárult.