Valószínűleg ez volt a legveszélyesebb játék, amellyel Emery találkozott első kalandjában az Arsenal menedzsere. Miután Fehéroroszországban vereséget szenvedett az első mérkőzésen (1–0), az angliai két kupán kívül és a Bajnokok Ligája-pozíciókon kívül is, az Európa Liga az ágyúsok legigazibb célja, hogy címet szerezzenek a spanyol első parancsnoki évében. de az első nehéz mérkőzésük a BATE elleni forduló volt, amelyet végül az első félidő vége előtt megoldottak. Végül egy végtelenül alacsonyabbrendű rivális legyőzésével (3-0). A gólokat Volkov, öngóllal, Mustafi és Sokratis fizette.

arsenal

Hamarosan Emery fiai átvették a vezetést. A meccs 4. percében Volkov a jobb szélen egy saját kapujába vágott egy keresztet. Ez a korai 1: 0 szárnyakat adott egy lövészcsapatnak, amely Mustafi révén 2: 0-ra jutott. A német középhátvéd 8 gólt szerzett a piros-fehér mezzel, ebből 7 fejjel. Ez aranyat ért, mert azon túl, hogy elkerülte a hosszabbításokat és megelőzte csapatát a döntetlenben, megadta a szükséges nyugalmat egy csapatnak, amelynek még mindig figyelnie kellett, ahogy Lichtsteiner labdát vesz a botok alá, ami a beloruszokat tenné meg. előre az eredményjelzőn.

Nem ilyen volt és a A munka végül befejezte a másik központot, a Sokratist, 60-ban, némileg Mustafi nyomára: szögletrúgás és középső lövés.

A végén 3-0 és az Arsenal jött vissza Boriszov 1-0-ról. A nyolcadik hype lesz.