Hírek mentve a profilodba

iberostar

Alex López csöpög a labdába. BCL

A pálya első európai veresége. A nyolcadik napon az Iberostar Tenerife már nem veretlen a Basketbal Bajnokok Ligájában, amikor a Nyizsnyij Novgorodba látogattak (75–72). A jó kezdés (13–21) ellenére a Lagunero-csapat (Iffe Lundberg elvesztése és Marcelinho Huertas elővigyázatosságából való részvételének elmaradása nyomán) nem ért el elegendő szabályosságot ahhoz, hogy az orosz földeken folytatott párharcukból sikeresen kibújhassanak. nagyon rivális sikeres a hármasban a szünetig (9/129, majd megragadta Brandon Brown (26 pont) minőségét, hogy tartsa a sziget támadását.

A Laguneros kilenc hátrányt szenvedett az utolsó negyed elején (64-55 és 66-57), de a pálya sokadik visszatérésében (69-70) félúton maradtak. Shermadini, aki ismét a legeredményesebb (19 pont, hét lepattanó és hat gólpassz a 28-as PIR-hez) kihagyott egy horgot, míg López (a visszatérés egyik vezetője, aki 13 pontot és kilenc gólpasszt adott) több triplában sem volt sikeres., köztük egy a kürt fölött, amely a nyakkendőt létrehozta és levált.

A 3. negyedév vége Oroszországban. @ BC_NN, 60; @IBEROSTAR Tenerife, 55.