Ez az edzésprogramod

Az LO + 40 gyártója. Szakács40

perc

Adele elsöprő hangáradattal jött a színpadra. Csak 3 szám volt elég a győzelemhez: 19, 21 és 25.

De maga Adele számára van még egy szám, amelyet most hozzáadott nagy teljesítményéhez, 30-at. Ezeket a kilókat sikerült a művésznek leadnia, hogy jobbnak találja magát. És ezt, hogyan csináltad?

Nos, két titokkal: egy kiegyensúlyozott étrend és testmozgás.

Az étrend kapcsán a Sirtfoodról beszélünk, amelynek oszlopai többek között a változatos ételek mellett a zöld tea, étcsokoládé, alma, petrezselyem, kurkuma, kelkáposzta, áfonya, kapribogyó, citrusfélék és vörösbor.

Ami a gyakorlatot illeti, csak napi 7 percre volt szüksége, ezeket hívja személyi edzője, Peter Geracimo 7 percig a mennyben.

„Az egész alapom az, hogy a magból induljak ki, és a periféria felé haladjak, mert minden erő és jólét itt összpontosul. Nem a nagy izmokról van szó. A testmozgásnak javítania kell az életünket, nem szabad akadályoznia "

A nagyszerű eredményeket elősegítő képletet a folyamatos gyakorlatok logikája magyarázza meg egymás után, mindössze 10-15 másodperc a felépülés és a következő elvégzése. A mennyben töltött 7 perc alatt nincsenek szünetek, és a következő gyakorlatokat hajtja végre:

7 perc a mennyben

Első perc: Klasszikus fekvőtámaszok.

Második perc: oldalirányú fekvőtámaszok (jobbra).

Harmadik perc: oldalirányú fekvőtámaszok (balra).

Negyedik perc: oldalirányú fekvőtámaszok azzal a különbséggel, hogy mindkét alkart használják.

Ötödik és hatodik perc: "deszkadeszka", amely magában foglalja a háton, a háton fekvést, a lábak, a karok és a vállak emelését a padlóról, a lábak 45 fokos szögben tartását.

Hetedik perc: gyakorolja a Superman stílusát. Feküdjön arccal lefelé, és felváltva emelje az ellenkező karokat és lábakat.

Az edzés és a testmozgás között keveset kell pihenni, legfeljebb 15 másodpercet. Biztosan kitartasz, csak 7 perc.