A fehér csapat remek moszkvai győzelmét remek első félidővel erősítette meg (78-95)

Madrid | 12 · 01 · 18 | 22:14

khimkit

Oszd meg a cikket

Campazzo, a Khimki-Real Madrid akcióban.

A Real Madrid az Euroliga hatodik, egyenes győzelmét diszpécserrel láncolta (78-95) ezen a pénteken Khimki orosz földön a rendes szakasz 17. meccsnapján, egy baleset, amely pályára lépett zúzós első fele hogy megvédje pozícióját a kontinentális „Top 4” -ben és fenntartsa a felfelé irányuló játékvonalat.

A fehér vonat utazási sebessége elhaladt egy veszélyes, de szabálytalan rivális felett. Madrid új kóruselőadást élvezett, mindenki közreműködött és megfeledkezett az áldozatok kérdéséről. A második negyedtől a fehér mezőny parancsolt, anélkül, hogy a rivális kezelte volna a húsz előnyt (31-51). Az utolsó negyedben Rudy Fernández lett a gólkirály (16 pont).

A Mytishchi Aréna gyengén teljesített és színpadra lépett csapatától, akik szégyenlősen javítottak, mire a Madrid a második negyedben nagyot vert. A tabellán 11-6-mal a spanyol csapat továbbra is a negyedik helyen áll, otthagyva egy olyan közvetlen vetélytársat, mint az orosz, és földet helyezve középre a kilencedikkel együtt.

A 'Facu' Campazzo megint az volt a szikra, amely megvilágította a jó fehér játékot a kezdeti sípolással. Az argentin tökéletessé tette csapatát. Eközben Walter Tavares megfélemlítette szeszélyét, és minden statisztikájában az első negyedben ragyogott (7 pont, három lepattanó, két gólpassz), a legjobban értékelt játékként fejezte be a játékot (22). A karika alatti és a visszapattanó munka is megbillentette az egyensúlyt.

A Madrid a második szettbe helyezte a közvetlen irányt, 14: 0-val amely levette az egész fehér egyetem számát. A „második” egység Luka Doncic, Felipe Reyes, Carroll és Taylor társaságában bemelegített, hogy reakció nélkül megtörje a riválisot, még a katasztrofális Shvedtől sem, annak ellenére, hogy 23 ponttal végzett. Az egykori NBA a szünet után meg akarta húzni a helyieket, a harmadik negyedben 11 ponttal a lazább Madrid ellen.

Laso csapata még mindig megtakarította a bérleti díjat (49-67) az utolsó negyeddel szemben Doncic friss és Rudy csatlakozásával négy hármasával egymás után (59-84). Honeycutt a negyedik negyedben 16 ponttal próbálta pótolni az orosz szangriát. Újabb csapás a növekvő madridiak asztalára, mielőtt egy intenzív hét előtt állna, kezdve a hétvégén a Montakit Fuenlabradával, majd duplázva az Euroliga arányát, a Baskonia és az Unicaja ellen.

78 - Kimki Moszkva: Jenkins (3), Anderson (6), Shved (23), Gill (9) és Thomas (10) - kezdõ kvintett -; Honeycutt (17), Monia (5), Vialcev (-), Markovic (-), Zubkov (3) és Zaytsev (2).

95 - Real Madrid: Campazzo (8), Causeur (11), Yusta (4), Thompkins (8) és Tavares (11) - kezdő ötös - Doncic (10), Taylor (6), Carroll (10), Reyes (7), Rudy Fernández (16), Maciulis (-), Randle (4) és Radoncic.

Részleges: 17–26., 14–25., 18–16., 29–28.

Játékvezetők: Radovic (COR), Mogulkoc (TUR) és Difallah (FRA). Gill kiesett a Khimkiben elkövetett személyes szabálytalanságok miatt.

Pavilon: Mytishchi Aréna, 6314 néző.