. annyi, hogy tavaly novemberben alakult ellen Dzsessz Utah.

Ez volt Ricky Rubio hármas győztese

A spanyol pontvédő, Ricky Rubio triplát hajtott végre négy másodperc hátralévő idővel, és megszerezte a győzelmet Dzsessz nak,-nek Utah 93-97 a Toronto Raptors felett. Rubio 14 ponttal végzett 31 játékperc alatt. A spanyol játékos., amely végső számokat hozott a Utah 11-ből 5 lövést hajtott végre a mezőnyből, köztük 3 hármasból 2-t, 2-t a személyi vonalon, hat lepattanót és hat gólpasszt adott. Amikor az Dzsessz 92-93-ra elvesztek, Rubio megcsinálta. 18 pont és 15 lepattanó. A Dzsessz december 4-én hat meccses győzelmi sorozat megszakítása óta először nyertek egymás elleni meccseket. A brazil tartalék gárda, Raúl Neto pont nélkül maradt a Dzsessz 10 perc játék alatt

Marc Gasol a spanyolok pozitív megjegyzését helyezi az NBA-be

EP. két hosszabbításból New Orleans Pelicans (132-128) és Utah Dzsessz, Ricky Rubio csapata nem tudott felállni az Atlanta Hawks ellen (104-90). Figyelemre méltó párharcban a növekvő Sixers ellen, akik az NBA legrosszabb csapatából lettek az elmúlt szezonban

A kontrasztok éjszakája a spanyolok számára

A pontőr, Ricky Rubio visszatért a játék játékának rendezőjévé Dzsessz nak,-nek Utah Ezúttal valóban megszerezték a győzelmet, ugyanúgy, mint a Chicago Bulls, köszönhetően a hatalomcsatár, Nikola Mirotic segítségének, amelyet ők is megtettek. nak,-nek Utah miután 125-113-ra legyőzte a Los Angeles Clippers csapatát. A spanyol nemzetközi bázis, bár nem volt a legjobb csuklója, megtalálta a módját annak, hogy meghatározó legyen a Dzsessz a mezőnyből 11 lövésből 3-at lőtt, 3 hármasból kettőt kihagyott, és 5-öt talált. a legjobb spanyol játékosok a szombati NBA-meccsen. Rubiónak nem okozott problémát a második egymást követő éjszaka játszása, utoljára a New York Knicks ellen szenvedett vereséget (115–117), és 12 ponttal segítette a győzelmet, amelyet a Dzsessz

Gasol leckét ad

Az EFE, amely novemberben nélküle 143–94-es vereséggel veszített a Warriors ellen. Az alap Ricky Rubio is élvezte a vezetést és diadalmaskodott a Dzsessz nak,-nek Utah akinek az úton segített legyőzni a Sacramento Kings csapatát 105-120-ra. Rubio az. ismét a játék játékának rendezője lett Dzsessz azzal, hogy kilenc ponttal és hét gólpasszal járult hozzá a pályán töltött 29 perc alatt. Az El Masnou játékosa 8 mezőnygólból 2-t, köztük négy kísérlet hármasát és 5-ből 4-et ért el

Rossz éjszaka a spanyoloknak

EFE Pau Gasol jó szereplése nem akadályozta meg a San Antonio Spurs vereségét egy NBA-napon, amelyen Ricky Rubio (Utah) és Alex Abrines (Oklahoma) is kudarcokat szenvedett, és csak Willy Hernangómez verte meg a New Knickst. Kilenc lepattanót - nyolc védekezőt - is elkapott, öt gólpasszt adott, két blokkot tett, két labdát elvesztett, és nem követett el személyi szabálytalanságot. Ricky Rubio pontőr sem élvezhette a győzelmet, aki 30 percet játszott a kezdőként Dzsessz . nak,-nek Utah És anélkül, hogy a legjobb gólszerzési inspirációja lett volna, azt látta, hogy csapata 103-102-re veszített a Miami Heat ellen. Az El Masnou játékosa négy ponttal járult hozzá, amelyet a személyi vonalon szerzett (4-4), miután kihagyta mind a hat lövést

Pau Gasol örömöket ad hozzá

EFE. A spanyol válogatott öt gólpasszt is kiosztott, öt blokkkal a csapat vezetője volt, három labdát elvesztett és két személyes szabálytalanságot követett el. A kezdőpont őrét, Ricky Rubio-t a támadójáték inspirálta 15 pont megszerzésével, de Dzsessz . nak,-nek Utah 99-91-re veszítettek a Denver Nuggets felé vezető úton. Rubio 23 percet játszott, amelyet a mezőnyből 9 lövésből 6-ot ért el, köztük 6 hármasból 3-at, és nem ment a személyi vonalon. Az El Masnou játékosa öt lepattanót elkapott

Ricky Rubio nagy estéje LeBron ellen

. mint a legteljesebb játékos a Dzsessz nak,-nek Utah a játékban 104-101-re verték a Cavaliers csapatát, ahol a sztárcsatár, LeBron James nem ünnepelhette győzelmével 32. születésnapját. Az El Masnou játékosa volt az felelős, hogy egy legyen

Marc Gasol, a Grizzlies győzelmének vezetője

EFE. mezőnykísérletek, gólpasszt adtak, labdát vesztettek és személyes szabálytalanságot követtek el. Egy másik spanyol pontőr, akinek veszteséges napja volt, Ricky Rubio volt, aki ugyanúgy folytatta Calderónt, de Los csapata Dzsessz nak,-nek Utah elesett legyőzve

Calderón befejezi a Bikák sorozatát

Az EP José Manuel Calderón az éjszaka spanyol meccsén az NBA-ben Nikola Miroticot szabta ki, a Cavaliers pedig megtörte a Chicago Bulls jó sorozatát (115-112), míg Ricky Rubio megérintette a "triple-double" -t a diadala Utah Dzsessz tekintettel a . mindig vontatottak voltak. A Dzsessz jó irányításuk volt Ricky Rubio, aki 37 perc alatt 11 ponttal, 11 gólpasszal és 7 gólpasszal közelítette meg a „triple-double” -t, míg Rodney Hood (29) ismét gólkirálya volt.

Mirotic varrni gallonokat

S. D. | EFE. a Dzsessz nak,-nek Utah. A győzelmi sorozat azzal kezdődött, hogy Mirotic debütált a versenyen, miután elhagyta az új szezon első 23 meccsét, miután csapattársa, el támadt. a Bikák közül Freg Hoiberg. Mirotic 35 percet játszott az ellen Dzsessz és 18 lövésből 11-et adott le a pályáról, köztük 3-ból 5 hármasból, és 4-ből 4-et a személyi vonalon. Kilenc lepattanót is elfogott - hat védekező volt, két labdát visszaszerzett, további kettőt elvesztett és. most azokon a csapásokon élünk, amelyeket átéltünk ». A Bikák (7-20) győzelmét csak az utolsó másodpercekben tudták biztosítani Dzsessz, Mindössze két ponton belülre jutnak 14 másodperc alatt, mire a francia center kosara után mennek.

Dupla-dupla Marcnak és Pau győzelme a testvérpárbajban

S. D. | EFE @basketlover pic.twitter.com/5cl3jmGHpM– NBA Spain (@NBAspain) 2017. december 2. A maga részéről a pontőr Ricky Rubio pontok nélkül maradt abban a játékban, amelyet csapata Dzsessz nak,-nek Utah 114-108-ra legyőzte a New Orleans Pelicans csapatát, de jót tett

Ricky a rájátszási zónában tartja a Jazzt

A katalán pontőr, Ricky Rubio volt a legjobb a spanyol képviseleten ezen a csütörtökön az NBA győzelmében ragyogó NBA-ben. Utah Dzsessz a Los Angeles Clippers ellen (107-126), míg Juancho Hernangómez és José Manuel Calderón is. Győzelmet arattak a Denver Nuggetszel, illetve a Cleveland Cavaliersszel, de kevés előkelőséggel. [NBA: Eredmények és rangsor] A Staples Centernél a Dzsessz a Nyugati Konferencia nyolcadik helyére konszolidáltak, miután ellenezték

Ragyogó éjszaka Pau, Ricky és Ibaka számára

Pau Gasol kezdőként, Ricky Rubio pontszerzőként és Serge Ibaka erőcsatárként a közreműködés segítette csapatait, a San Antonio Spurs csapatát., Dzsessz nak,-nek Utah és a Toronto Raptors, hogy megszerezzék a győzelmet az NBA napján, amelyen. kiemelkedés a belső játékban. Rubio volt az irányítója a játéknak Dzsessz, győztes támadásban volt részük a Milwaukee Bucks 121–108-as legyőzésével is. Az El Masnou játékosa 22 percet töltött a pályán, és 4 ponttal 11 ponttal járult hozzá. 5 lövés a mezőnyből, 2-2 hármasból és 1-2 a személyi vonalon. Rubio hét gólpasszt osztott ki, amelyek miatt ő maradt a Dzsessz a játék ezen részében elvesztett egy labdát és négy személyes szabálytalanságot követett el. Ibakának ismét remek volt

Ricky Rubio metamorfózisa

S. D. | Az EFE Ricky Rubio kétségtelenül a legjobb idénykezdetet éli profiként az NBA-ben, és vezetővé teszi az új játék irányában. Dzsessz nak,-nek Utah. Az a csapat, amely fogadást tett rá és elment keresni a Timberwolves franchise-ba. legyen bátorítóbb, mivel a spanyol válogatott maga is elismeri houstoni látogatása során, hogy versenyezzen a Dzsessz szemben a helyi Rockets csapatával. «Igen, jól érzem magam, magabiztosnak érzem magam, nagyon jó pillanatban, mind érettségileg., mint fizikus. Minden egy kicsit összeállt, és ki kell használnom azt "- mondta Rubio, aki tudja, hogy ez a szakmai karrierjének döntő pillanata. Ezért a Dzsessz, Quinn Snyder, bízzon a vezetői képességekben

A Gasol testvérek ragyogó éjszakája

. idegenbeli vereség, hogy csapata Los Dzsessz nak,-nek Utah (97-104) szenvedett az átértékelt Philadelphia Sixers ellen. Rubio 28 percet játszott, és 16 lövésből 4-et lőtt a mezőnyből, kihagyta mind az öt hármas kísérletét, és 3-3-at lőtt a személyi vonalon

Harden és Porzingis két álomelőadást ír alá

SD. verés (137-110) -re Utah Dzsessz. Harden, aki 35 percet játszott, meghatározó volt és inspirálta az egész játékot, a mezőnyből 25 lövésből 19-et ért el, ebből 7 8-ból 3-at, és 11-et 12-ből a személyi vonalon. A franchise-játékos. intelligens és nem tehetsz sokat ellene - adta meg magát a Dzsessz, Quin Snyder. MÁS TÖRTÉNETI ÉJSZAKA. @ JHarden13 56 pont 13 gólpasszal 19/25 hármasban 7/8-as mezőről. 35 perc alatt! 🔥🔥🔥 pic.twitter.com/APsBrldk7t— NBA

Ricky Rubio "All Star" változatában

Az EFE Ricky Rubio 30 pontot ért el a Utah Dzsessz, akik veretlenek maradnak a mezőnyükben azzal, hogy hosszabbításban 112–103-ra legyőzték a Portland Trail Blazers csapatát. Diadalukkal a Dzsessz 5-3-al vannak ötössel. a Dzsessz. A Trail Blazers (4-4) vezetését Damian Lillard vezette, 33 dupla dupla duplával és 10 lepattanóval. Jusuf Nurkic további 19 pontot és 11 lepattanót, C.J. McCollum 16 pontot és 10 lepattanót adott hozzá.

Ricky Rubio vezeti a Jazz visszatérését

A spanyol pontvédő, Ricky Rubio ismét ragyogott támadásban, 20 ponttal növelte győzelmét Utah Dzsessz, míg a Gasol testvérek vereséget tettek a „dupla-dupla” -ra, Willy pedig a koffeinmentes párbajban Juanchót kényszerítette ki. a Hernangómezé, mivel mindkettő észrevétlen maradt. Ban ben Utah, Ricky továbbra is megerősíti magát egyre gólszerzőbb játékosként (4/8 hármasban), és 6 gólpasszal, 4 szereléssel és 2 lepattanóval járult hozzá a Dzsessz a Dallas Mavericks (104-89) felett, amely. pozitív mérleggel helyezi el a Salt Lake City franchise-t (4-3). 14 pontvesztés után, Utah Remek visszatérést ért el, és végül az utolsó percekben kényelmesen nyert, hogy veretlen maradjon otthon, ahol négy

Donovan Mitchell hatalmas repülése

Donovan Mitchell az NBA szezonkezdésének egyik szenzációjává vált. A. Újonca Utah Dzsessz (az utolsó draft 13. helye), csapata gólkirálya lett a Los Angeles Lakers elleni meccsen 22-vel.