Almería összegyűjtött egy gólt, és legyőzte az utolsó szakaszon felhígult kék csapatot

2016. május 22. 22:57

Kalu Uche

Almería összegyűjtött egy gólt, és 3-1-re legyőzte a Real Oviedót, amelyet az utolsó szakaszon felhígítottak. Oviedo volt az, aki viselte a játék súlyát, annak ellenére, hogy Almería jól kezdett, ami csak pár percig tartott, Ximo Navarro passzával zárult, amelyet Dubarbier nem ért el lövési lehetőségekkel.

Ezzel az akcióval egy oviedói csapat irányította a játékot, amelynek birtokában és irányításában tíz perc alatt sikerült hat szögletet kialakítani. A második, a 3. percben Susaeta lövésével zárult, amely ismét Casto Espinosát szögletre mentette.

Szemérmes; Ximo Navarro, Saveljich, Morcillo, Dubarbier; Pozo (Carlos Cuéllar, 85. m.), Fran Vélez, Lolo Reyes, Juan Ramírez (Chuli, 63. m.); Jonathan Zongo (Kalu Uche, d. 57) és Quique.

Én nem; Fernández, Josete, David Fernández (Aguirre, 78. m.), Peña; Borja Valle, Jon Erice; Néstor Susaeta, Míchel, Toché (Koné, d. 61.) és Miguel Linares.

0-1, m. 58 .: Linares. 1-1, m. 65: Quique González. 2-1, m. 76 .: Kalu Uche. 3-1, m. 88: Chuli.

Trujillo Suárez, a Tenerife iskolából. Felszólította Juan Ramírezt (61. sz.), Sebastián Dubarbier-t (61. sz.), Lolo Reyest (70. sz.) És José Ángel (83. sz.), Az UD Almeríából, valamint Néstor Susaetát (60. sz.) És Erice-t ( m. 71.), a Real Oviedo-tól.

Az Liga Adelante másodosztályú A-bajnokság harminckilencedik napjának megfelelő mérkőzés, amelyet az Estadio de los Mediterráneos-ban rendeztek, 9252 nézővel.

Az asztriaiak zaklatása nem csökkent. Almería kontrakciókkal próbálkozott, szinte mindig Jonathan Zongo vezetésével, bár lövés találatának lehetősége nélkül. Juan Ramírez, 16 éves, kereste, de a labda kitérve átment az alapvonalon.

Oviedo azonban, bár nem látta az ajtót, mégis kihasználta a védekezésben problémákkal küzdő Almería hibáját, sok veszteséggel, főleg a felépülés után, ami lehetővé tette a Carbayón csapatának megijedését. A 22. napon Toché olyan keresztlövéssel próbálkozott, amelyet Casto szögletre küldött, aki a 26.-ban maga Toché újabb akcióját tisztázta. Almería egyensúlyt keresett, teremtési problémákkal, de a 29. újabb veszteség Jon Erice erős lövésével zárult, amelyet a rojiblanco kapus szögletre hárított, miután megérintette a lécet, annak a veszélynek a demonstrálásaként, amelyet az asztriai csapat generált az Almería ellen. pontatlan.

A második félidőben semmi sem változott, mert a játék továbbra is a Carbayón csapaté volt, amely továbbra is a pontatlan Almería ellen irányította a játékot, amely a veszteséget „zászlóvá” tette és a Linares gólja, a passz eredményeként félelmet szabadított fel. Micheltől és ellenszegülten jelölték.

Az almeríai változások, amelyek tiltakoztak, nagyobb jelenlétre törekedtek fent. Soriano módosította tizenegyét Uche-val és Chulival Jonathan és Juan Ramírez helyett, de a probléma továbbra is az alkotás volt, Pozo túl „holtversenyben”. Almería azonban mindent elveszítve szívéből húzódott. A 65 éves Morcillo vezette az osztagot, Miño pedig szögletre ment. Az adogatást Dubarbier részéről Quique González akasztotta be, hogy Chiléből kezdje a játékot.

Oviedo teljesítménye visszaesett, Almería harcok révén forradalmasította a riválisát. A 76 éves Kalu Uche kihasználta Pozo passzát, hogy megfordítsa az eredményt egy hiányzó Oviedo ellen, és nem tudta megállítani a vérzést a védelemben. 88-ban Chuli, aki pár perccel azelőtt képes volt büntetni, megszerezte a neki annyira ellenálló gólt, és a harmadikat Almería-nak a másodosztályba tartotta, mert ezzel az eredménnyel elhagyta a kiesést.