A csatár két gólja megoldja (1-2) a kulcsjátékot, és a spanyol csapatot csoportja élére helyezi

Hírek mentve a profilodba

visszaadja

Angel Krasznodar ellen ünnepli első gólját. Reuters

A Getafe nyerte 1-2 hoz Krasznodar és bemutatta a kurzus legjobb változatát Európában, ahol Angel Rodriguez ismét meghatározóvá vált kettős amely teljes ponttal a C csoport vezetése felé hajtotta José Bordalás csapatát.

José Bordalás csapata elért a látványos első félidőre épített győzelem amelyben minden sorában kiállították és Angel góljával megsemmisítette riválisát. Később, a második felvonásban az Azulón-támadó, aki a Trabzonspor ellen is győztes gólt szerzett, ismét eltalált az Ari gólja által okozott szenvedés előtt, amellyel a Krasznodar megpróbált pontot kaparni.

És ez az, hogy a Liga újabb versenye után, amelyen a Getafe szabálytalanul jár, José Bordalás embereinek nehéz feladata volt megbirkózni azzal, ami valószínűleg a legnehezebb kilépés az Európa Liga csoportköréből.

Debütáló győzelmével a zsebükben (1-0 a török ​​Trabzonspor ellen) a Getafe-nek az volt a kihívása, hogy legyőzze egy klubot, amely hat egymást követő mérkőzésen szerepelt európai versenyeken, és megsérült, miután az első meccsnap 5: 0-ra kikapott. svájci Bázel.

Bordalás ismét megmutatta, hogy két csapat van a fejében. Az egyik a Ligának és a „B egység” az Európa Ligának. A kevésbé szokásos tizenegy már befejezett egy komoly mérkőzést a törökök ellen, és Krasznodar ellen egyetlen cserével ismét kijöttek a fűbe: a védelem közepén az uruguayi Leandro Cabrera lépett a togói Djené Dakonam mellé, akinek pihenni kellett, miután sok percet halmoz fel az elmúlt hetekben.

A Getafe európai tizenegye nagyon éhes. Klassz és harcos játékosok keveréke. A marokkói Fayçal Fajr, Francisco Portillo és David Timor sok kritériummal és kilométerrel járul hozzá a mezőny közepén. A bal szélen pedig a brazil Alan Kenedy nagyon erős dribbler, aki a szezon egyik kellemes felfedezése lehet.

Fel Ángel, a legtöbb gólt elért játékos percszám szerint, Enric Gallegóval, aki fáradhatatlan, nagyon heves, és meg akarja mutatni, hogy az aláírása nem hiba, Getafe-nek is sok maratona volt, hogy befejezze Krasznodart.

Az orosz csapat az első részben kínzást élt meg. Teljesen megsemmisítették. Egyáltalán nem tett semmit. Getafe futballfürdőt, küzdelmet, nyomást és esélyeket adott neki. Tökéletesen hangolt zenekarként működött, amely főzte Angel kapuját, amely 45 perc elteltével előnyhöz juttatta Bordalás csapatát.

Sikere előtt az azulón előre, David Timor fejelte a labdát a kapufára, Cabrera olyan lövéssel tudott befejezni, amely kissé túlment az orosz kapun, Fajr a területről kívülről érkező indítással érintette meg a kaput, és Nyom egy jobb kéz után megtalálta a kapufát.

Végül egy Enric Gallego olsoni rablás, amely Kenedy lábánál kötött ki, a Getafe góljának eredete volt. A brazil elektromos ütemváltásával több riválistól megszabadulva odaadta a labdát Ángel, aki nem bukott meg egy heads-upban Matvey Safonov kapus ellen.

0-1-re Krasznodar mozgatta a kispadot és Arit a pályára vitte, hogy elkísérje a svéd Marcus Berget, akit Bruno González tökéletes jelöléssel teljesen megsemmisített. Az orosz csapatnak radikális változásra volt szüksége a pálya legjobb Getafe-jának semlegesítéséhez.

Ari távozása karaktert adott Krasznodarnak, amely bár Angel révén megkapta a második gólt Raúl Carnero szabálytalansága után egy röplabda, az orosz államosított brazil játékost bízták meg a sorsoláson.

Egy elszigetelt játékban, 20 perc hátralévő idővel, célba ért, Getafe pedig a David Timor kiutasítását 1980-ban, a párbaj végéig szenvedett. A játékban először a madridi csapat élt a dróton.

Ugyanakkor kibírta Krasznodar támadását, aki megpróbált egy pontot kaparni a végéig, és megérdemelten veszített egy komoly csapatnak, amelyben Ángel ismét a gólgenerátor volt, amely két nap után teljes pontokhoz vezette a Getafe-t. Getafe, ragyog az Európa Ligában. Ezen a versenyen van Angel.

1 - Krasznodar: Szafonov; Petrov, Martynovich, Spajic, Ramírez; Olsson (Utkin, min. 74), Fjoluson (Ari, min. 46), Vilhena; Szulejmánov, Berg és Namli (Fernandes, min. 70).

2 - Getafe: Chichizola; Nyom, Bruno, Cabrera, Raúl Carnero; Portillo (Jason, min. 72), Fajr, Timor, Kenedy (Cucurella, min. 76); Ángel (Maksimovic, min. 82) és Enric Gallego.

Célok: 0-1, min. 35: Angyal; 0-2, min. 60: Angyal; 1-2, min. 69: Ari.

Játékvezető: Ivan Bebek (Horvátország). Sárga kartont mutatott Vilhena (min. 40), Fjoluson (min. 43), Berg (min. 52) és Ari (min. 63) Krasnodar és Bruno (min. 62), Raúl Carnero (min. 75) és Ángel (min. 83) Getafe. Kiküldött Timor kettős figyelmeztetésért Timorra (min. 63 és 81).

Események: Az Európa Liga C csoportjának második napjának megfelelő mérkőzést a Krasznodari Stadionban 20 035 néző előtt játszották.