A Diego Giustozzi vezette csapat Rafa Santos és Alberto góljaival veri az MFK Tyumen csapatát

ElPozo Murcia tegnap nyert helyet a nagy európai futsal döntőben, miután 2–1-re legyőzte az MFK Tyumen meccset, amelyen Diego Giustozzi emberei nagy intenzitású léceket váltottak védekező lekapcsolásokkal. Az orosz csapat dominanciája az első rész előrehaladtával felhígult, amelyet ElPozo arra használt, hogy veszélyesen megközelítse az ellenkező célt. A murciai csapat, aki tudta, hogyan kell kibírni a mérkőzés utolsó perceit a rivális csapat ostroma alatt, eljut az utolsó lépésig, hogy megnyerje a várva várt Európa-kupát, a döntőben pedig le kell győznie a Barçát, amely az orosz KPRF-et verte meg. a hosszabbítás utáni büntetőpárbaj döntetlen után (3-3).

elpozo

Az első rész a Bajnokok Ligája elődöntőjének megfelelő logikai feszültséggel kezdődött mindkét csapat részéről, ismerve az egyes hibák súlyát az ilyen jellegű találkozás során. Nem tartott sokáig, amíg az MKF Tyumen kapusként játszotta szokás szerint Gugielt, hogy néhány kezdeti szakaszban fölényt érjen el, ami az orosz csapat fokozatos fölényét eredményezte. Leo Santana, aki már tudja, mit jelent Európa-bajnok koronázása a kazah karaitával, a szükséges intenzitás továbbadásával volt felelős a többi társának, és képes volt ellensúlyozni a tyumeni támadás sebességét szilárdsággal és a védekező mérlegek.

Az esély egy cseppentővel érkezett a nyitórácsokba, amely az orosz csapat kapufa melletti lövésében valósult meg, és az ElPozo javára ígéretes kettő az egy ellen ígéretet tett arra, hogy Matteus nem tudott sikeresen befejezni Marcel beadása után. Espíndola, aki Juanjo távollétében az árucikk céljának megvédéséért volt felelős, akárcsak a verseny előző szakaszában, az MKF Tyumen gyors pilláinak visszaszorításáért volt felelős, amelyek apránként felhígultak és utat engedtek a játék kényelmesebb irányítása a murci csapat által. Giustozzi emberei a következő percekben továbbra is sikertelenül rázták az ellenfél kapuját, gólszerzési lehetőségekkel Alberto és Paradynski számára, de a szünet előtt öt percet kellett várni, hogy az ElPozo megnyissa a gólt, hála az erőteljes lövésnek. Rafa Santos a területen belül, miután a Matteus jó alapot kapott az alapvonalon. A murciai csapat ütött először, és az első félidő végéig képes volt kezelni ezt az előnyt, tartva a lépést Tyumen előtt, és azzal fenyegetőzve, hogy gyors és veszélyes kijutásokkal növeli az előnyöket, amelyek nem találtak jutalmat.

A második félidőt az előző másolataként mutatták be, Tyumen ötöt játszott a játék dominanciájának keresésére, de csak az első pillanatok voltak elegendőek ahhoz, hogy megmutassák azt a kényelmetlenséget, amelyben a murciai csapat letelepedett, feltárva a bizonytalanság bizonyos utalásait. Ezt a kikapcsolódást az öltözőkből való visszatérés után az orosz csapat használta ki, amely az addig szilárdságával kitűnő Leo Santana rossz labda kimenetelét kihasználva sikerült 1-1-re hoznia. a kapitány góllátogatója, Abramovich. A gól ösztönözte Tyument, aki megőrizte a játék irányítását egy olyan ellenfél ellen, aki csak öt perc múlva tudott megjelenni a szemközti ajtóban.

Az orosz dominancia a percek teltével steril lett, és ElPozo megragadta az alkalmat, hogy fellazuljon és zavarba hozza Gugielt. Paradynski erős lövéssel figyelmeztette az elsőt, de Alberto lesz az, akinek egy bedobás után sikerült meglepetést okoznia, és csak a szélső kapunál jelent meg, hogy visszavonja a döntetlent, és ismét előbbre helyezze a murciai csapatot az eredményjelzőn.

Állóképesség és jutalom

Eljött a palák ideje. Nyikolaj Ivanov volt az első, aki szüneteltette a mérkőzést, hogy átszervezze csapatát, és megtalálja a helyes utat, hogy folytassa a harcot az európai döntőbe jutásért. A kapus-alak alakja ismét megjelent az orosz csapatban, amely ismét domináns szerepet játszott. Diego Giustozzi a maga részéről kihasználta a holt idejét, hogy megzavarja csapatát, a kereslet intenzitását és koncentrációját.

Az utolsó percek Tyumen monológjává váltak, akinek ragaszkodása nem talált jutalmat, mivel minden cselekedete az ElPozo által szőtt védekező hálóba futott. A murciai csapat tudta, hogyan kell kibírni és uralni az idegeket a mérkőzés utolsó szakaszán, biztosítva a továbbjutást a holnap (20:00, GOAL) kitűzött Európa Kupa döntőjébe.