Szükségesek 4 festő, dolgozni rajta (Németország) teljes idő. A kiválasztott pályázóknak nincs szükségük előzetes német nyelvtudásra, Malagában (napi 2 hónapra - napi 8 órára) kapnak alapképzést.

ajánlata

A képzés árát a személyzetet felvevő cégek előrehozzák (1020 euró), a béreltek részben megtérítik ezt a költséget, csökkentve havi bérszámfejtésüket (170 euró/hó 6 hónapig).

Amit kínálunk Önnek:

• 6 hónapos szerződés meghosszabbítható az ETT-vel - teljes munkaidőben

• Alapvető vonzó javadalmazás és diéták: bruttó 12,15 €/nettó + 6 €/óra nettó

• Különböző cégekben dolgozom, különböző helyszíneken, a vállalat gondoskodik a különböző munkahelyek közötti szállításról, a dolgozók költsége nélkül.

• A vállalat keres egy lehetséges szállást, amelyet a munkavállalók fizetnek, bár önállóan is megtalálnák.

• Intenzív német nyelvtanfolyam professzionális és magáncélú használatig A2 tanúsítási szintig (2 hónap) (a fizetést a szerződő cég előlegezi)

• A jelölteknek segítséget nyújtanak a német hatóságokkal folytatott összes kezdeti eljárásban.

• Üdüljön, és élvezze a szociális fedezetet, mint minden német munkavállaló, a német törvények szerint.

Amire szükségünk van:

• Azok a személyek, akiknek szakmájukban képzési ciklusuk van + 2 év bizonyítható tapasztalat

• Ha nincs diplomája, akkor minimum 5 év igazolható másodállású tisztviselői tapasztalat szükséges.

• Nincs szükség előzetes német nyelvtudásra.

Motiváció a német nyelv elsajátítására és a német társadalomhoz való alkalmazkodásra.

• Önéletrajz európai formátumban fényképezéssel és PDF formátumban a [email protected] címre.

Kívánatos ismeretek (nem elengedhetetlenek):

Védelem a homlokzatok hidegétől, gipszkartonnal, szőnyegpadlóval, parkettával, laminált padlóval, PVC-vel dolgozik. Kívánatos B vezetői engedély és jármű.

Elvégzendő feladatok:

Homlokzatok és belső terek szín előkészítése, ajtó és ablak lakkok felhordása, felület előkészítés (csiszolás, tisztítás stb.), Tapéta elhelyezése a belső falakon.

A kiválasztási folyamatra Malagában kerül sor. A képzés kezdési időpontját áprilisra tervezik, majd május második felében az átszállítás Németországba.

Az összes kiválasztott munkavállaló aláírja a szerződéseket, mielőtt megkezdené a nyelvoktatást Malagában.

25 megjegyzés a "FESTŐKÍNÁLATHOZ"

az állásajánlatok figyelmébe, amelyek építésből, karbantartásból, üdvözlő köszönet festéséből származhatnak

Köszönjük érdeklődését ajánlatunk iránt. Tantervét elküldheti nekünk a Kapcsolat fülön található űrlapon keresztül, vagy közvetlenül a [email protected] címre

Helló, a nevem Antonio. Cordobából, a fővárosból származom. Érdekel festői ajánlatod. Festői címmel rendelkezem.

Jó napot, Antonio,

Köszönjük érdeklődését ajánlatunk iránt. Az ajánlatra vonatkozó összes információt már elküldtük Önnek az e-mailbe, hogy értékelje és elküldhesse nekünk európai tananyagát.

Üdvözlet és tartjuk a kapcsolatot.

Elnézést Antonio, úgy tűnik, hogy helytelenül adta meg az e-mail címét, mivel hibaüzenetet kaptunk az e-mailünkbe. Ha szeretné, elküldheti nekünk a tananyagot közvetlenül a Kapcsolat űrlapon vagy a [email protected] címen

Jó napot, a nevem Pedro, Granadából származom, 47 éves vagyok, és 15 éves tapasztalattal rendelkezem a festészet világában, szabadúszóként. Érdekel ez a hirdetés, és szeretnék kapcsolatba lépni Önnel. Üdvözlet.

Jó napot Pedro,

Köszönjük érdeklődését ajánlatunk iránt. Az ajánlatban szereplő összes információt már elküldtük e-mailjére, hogy értékelje és elküldje nekünk európai önéletrajzát.

Üdvözlet, érdekel az ajánlata. Több mint 15 éves tapasztalattal rendelkezem. Szeretném, ha elküldené nekem az összes információt az ajánlat eléréséről.

Jó napot, Rafael,

Nagyra értékeljük érdeklődését. Az ajánlatra vonatkozó összes információt már elküldtük az Ön által megadott e-mailre. Szükségünk lenne arra, hogy elküldje nekünk az európai tananyagot.

Jó, remélem, hogy megérkezett a tanterv, ha valami hiányzik, kérjük, küldjön egy e-mailt, vagy ha helyes

Megerősítem, hogy helyesen kaptuk meg önéletrajzát.

Üdvözlet és köszönöm.

Jó napot, Gabrielnek hívnak. Granadai vagyok, 39 éves és több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezem a festészet világában. Nagyon érdekel ez a hirdetés. Minden jót.

Jó napot, Gabriel,

Köszönjük érdeklődését az ajánlat iránt. Az összes részletes információt már elküldtük az Ön e-mailjére, és várjuk az önéletrajzát. Ne aggódjon, ha nem tudja, hogyan kell megtenni. Küldünk egy sablont, hogy referenciaként rendelkezhessen vele.

Szeretnék festőként dolgozni Németországban, hagyjon egy megjegyzést

Jó napot Nicolae,

Jelzem, hogy az ajánlat minden részletét már elküldtük az Ön e-mailjére. Szükségünk lenne arra, hogy küldje el nekünk európai önéletrajzát.

Helló, szép délutánt !
Nagyon érdekel az állásajánlata. A tantervet már a megjelölt címre elküldtem.
Remélem, helyesen kapta meg. Ha bármilyen hibát szeretne, kérem, tudassa velem, hogy kijavíthassam őket.
Előre is köszönöm.
Salvador Gutierrez.

Jó napot Salvador,

Nagyra értékeljük érdeklődését, és jelzem, hogy helyesen kaptuk meg önéletrajzát.

Helló, érdekel egy németországi festő ajánlata, ha el szeretné küldeni a modellt az európai tananyag elkészítéséhez ... üdvözlet

Jó napot, Fabio,

Jelzem, hogy a részletes ajánlat összes információját elküldtük Önnek az Ön e-mailjére, és mellékeltünk egy sablont az európai tanterv elkészítéséhez.

Tartjuk a kapcsolatot

Jó napot, érdekel az ajánlatod, több mint 15 éves tapasztalattal rendelkező festő vagyok, eltekintve a nyomtatott egyrétegű, stukkó, perlit, betonfényező és jó kőműves tiszt alkalmazásától, hogyan tudnék kapcsolatba lépni veled? Köszönöm

Jó napot, Jose Alberto,

Jelzem, hogy az ajánlat minden részletét már elküldtük az Ön e-mailjére. Szükségünk van arra, hogy küldje el nekünk európai tantervét, ennek megvalósításához sablont is mellékeltünk.

Helló, a nevem Antonio, és érdekel az ajánlat, van német nyelvtudásom, ott születtem, és szeretnék visszatérni és dolgozni. Több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezem dekoratőr festőként. Szeretném, ha elküldené nekem a C.V. Európai. Köszönöm.

Jelzem, hogy az ajánlat összes információját és az európai önéletrajz elkészítéséhez szükséges sablont elküldtük Önnek személyes e-mailjére.

Érdekel az ajánlat, az e-mailben elküldheti a szükséges információkat

Jó napot Juan Saul,

Nagyra értékeljük az ajánlat iránti érdeklődést, és már továbbítottuk az összes információt az Ön személyes e-mailjére. Szükségünk lenne arra, hogy küldje el nekünk európai önéletrajzát.