Ahogy az IFBB szabályozása mondja, a bikini fitnesz kategóriát nem az izom fejlődésének kimutatására hozták létre, hanem a nőiség, a stílus, a gyönyörű kontúrok, az izomtónus, a jó koordináció, a magabiztosság és a vonzó prezentáció bemutatására.

Amikor látjuk, hogy ezek a lányok versenyeznek, egy olyan életmód eredményét láthatjuk, amelyben keményen edzenek és szigorú diétát követnek. Elmondható, hogy tettek egy újabb lépést a fitnesz életmód terén azzal, hogy elvitték a versenyre.

Ebben a részben az ilyen modalitású sportolók interjúkon keresztül vagy saját maguk által írt cikkekkel mesélik el nekünk személyes történeteiket. Láthatja, mit kevesen tudnak róluk, erőfeszítéseiket, kitartásukat, fegyelmezettségüket és mindazt a munkát, amely a versenyplatformra jutáshoz szükséges. E történetek elolvasása után bizonyára bárki rájön, hogy mindegyikük igazi harcos, és hogy külső képük sok munka eredménye.

lehet

Amy Román: Megmutattam magamnak, hogy nincsenek korlátok

2018. június 8. és 10. között az IFBB Spanyol Kupát rendezték a Murcia-i Torre-Pacheco-ban, és mint minden évben, a győzteseket is elhozzuk a TC10 oldalaira, hogy kicsit többet tudjunk meg róluk és pályájukról. Ez alkalomból interjút készítünk Amy Román bajnokkal.

Andrea Ruiz: Élvezem ennek az életmódnak minden pillanatát

Alig néhány hete Murcia-ban rendezték az IFBB testépítés és fitnesz spanyol kupájának újabb kiadását. Ma örömünkre szolgál, hogy interjút készíthetünk a bikini fitnesz abszolút bajnokával Andrea Ruiz mesterkategóriában, és megpróbálunk tudni egy kicsit.

Rosi Carezzane: A bajnok nem az, aki mindig nyer, hanem az, aki soha nem adja fel

Március elején az IFBB nemzetközi naptárának egyik első versenyét 2018-ban Brazíliában rendezték meg, és az egyik nagy nyertes a bikini fitnesz atléta, Rosi Carezzane volt, aki a Total és az Elite Pro Card győztese volt.

Paula Mocior: PRO-nak lenni az álmom

Lengyelország azon európai országok egyike, amely hagyományosan nagyszerű sportolókkal járul hozzá a testépítéshez és az erőnléthez. Ezen a héten megtiszteltetés számunkra, hogy interjút készítsünk és jobban megismerkedjünk Paula Mociorral, aki jelenleg Lengyelország egyik legjobb versenyzője egy bikiniben.

Karla Denize: Ennek a tudományágnak megvan az ára, de emberként erősít

Továbbra is találkozunk a világ minden tájáról érkező sportolókkal, és ezúttal Brazíliába megyünk, hogy interjút készítsünk Karla Denize-zel, a bikini fitnesz modellel és atlétával, aki elmondja nekünk sportolói karrierjét és életmódját. Üdvözöljük a TC10 Karla-n és köszönöm.

Rocío Egea: A motiváció nagyon fontos a jó eredmények eléréséhez

Rocío Egea kétségtelenül az egyik legjobb spanyol bikini fitnesz sportoló ma, hiszen a francia Biarritzban megrendezett legutóbbi IFBB-világbajnokságon mutatkozott be, amelynek döntőse volt, megszerezte a 4. helyet és megérintette az érmet.

Jessica Serrano: Megváltoztattam a szemléletemet, és elkezdtem teljesíteni az álmaimat

Azt mondják, hogy aki követi, megkapja, és biztosan nincs jobb mondanivaló, hogy Jessica Serrano történetét meghatározza a spanyol bajnoksággal, ahol néhány év után, amelyben sikertelen volt, idén megnyerte.

Jennifer Fernández: A rendezés létfontosságú

Azt mondják, hogy aki követi, megkapja, és Jennifer Fernández ezen a spanyol bajnokságon gyönyörű jutalmat kapott sokáig tartó erőfeszítésekért és áldozatokért, a spanyol bajnokságon aratott győzelmével kiváló szezont hozott a habnak.

Oksana Oleynik: Az álmoknak valóra kell válniuk, és a célokat el kell érni

Megtiszteltetés a Ten a Body 10 számára, hogy interjút készíthet a világ egyik legjobb bikini fitnesz sportolójával, Oksana Oleynik a neve, Oroszországból származik, és ezen az interjún keresztül még egy kicsit többet megtudunk róla. Oksana, először is szeretnénk neked adni.

Janet Arias: Jobb ember vagyok, mivel ez az életmódom

A bikini fitneszben egymás után 3 abszolút bajnokság után talán a Pretorian csapatot kellene bajnokgyárnak értékelnünk. Ebből a gyárból érkezett a bikini fitnesz abszolút bajnoka Spanyolországban a 2017-es szezonban Janet Arias, aki ezzel.