Hírek mentve a profilodba

nalbandian

Rafael Nadal a BNP Paribas Open meccs előtti pillanatban az orosz Dmitrij Tursunov EFE/PAUL BUCK ellen

Nadal a negyedik fordulóba igazolt, miután 79 perc játék alatt 6–3 és 6–3-ra legyőzte a huszonhatodik kiemelt Tursunovot.

Az ausztrál nyílt bajnokság győztes mallorcai megpróbálja legyőzni azt a rossz eredménysorozatot, amely Nalbandiannal folytatott párharcaiban van, mivel a két alkalommal, amikor egymással találkoztak (Masters Series Párizsban és Madridban, mindkettő 2007-ben) győzelemmel zárult. a Cordovanért.

Nem ugyanaz volt a sorsa a Lópezzel folytatott párharcában az amerikaiak, Bryan ellen, aki 66 perc alatt két szettben, 6–4 és 6–3-ra érvényesült.

Nadal az argentin David Nalbandian ellen játszik a nyolcaddöntőben, míg honfitársa, David Ferrer az amerikai Andy Roddickkel mérkőzik meg, miután a francia Jeremy Chardy és a német Nicolas Kiefer ellen nyertek.

A nap elején a szerb Novak Djokovic és az argentin Juan Martín del Potro szerezte meg győzelmeivel a vezető szerepet a bajnokságban, aznap a bajnokságban maradt egyetlen spanyol, Nuria Llagostera búcsúzott.

Djokovic, az Indian Wells jelenlegi bajnoka és a világelső harmadik helyezett egyenes szettben szabadult meg a német Tommy Haastól, 6-2, 7-6 (1).

A szerb most a svájci Stanislas Wawrinkával találkozik.

Del Potro a maga részéről az Indian Wells-torna harmadik fordulójában nehéz ütközésben győzte le az osztrák Melzert, amelynek eredményeként három szett, 6-2, 2-6 és 7-6 (2) lett, két óra alatt.

Az argentin most az amerikaival, John Isner-vel fog találkozni.

Ezenkívül a spanyol Llagosterát az orosz Anasztasia Pavljucsenkova kiesett, akinek az első szettet 6-3-ra elvesztette, és a másodikban 3-0-ra kikapott, mielőtt sérülése miatt visszavonult.

A spanyolok elhagyása a játék 45. percében történt.

Az orosz a negyeddöntőben a dán Caroline Wozniackival találkozik, aki a második fordulóban legyőzte a lengyel Urszula Radwanskát.

A nap a szerb Ana Ivanovic győzelmével zárult az olasz Flavia Pennetta felett 6-4, 4-6 és 6-4 arányban.

A nap eredményei:

- Férfi egyén. Harmadik forduló: Novak Djokovic (SRB) Toommy Haas (GER) 6-2-re és 7-6-ra (1).

Juan Martín del Potro (ARG) Jurgen Melzerhez (AUT) 6-2, 2-6 és 7-6 (2).

David Nalbandian (ARG) Viktor Troickihoz (SRB) 6-4-re és 6-2-re.

John Isner (USA) Marat Safinhez (RUS) 6-4-re és 6-4-re.

Rafael Nadal (ESP) Dmitrij Tursunovhoz (RUS) 6-3 és 6-3.

Stanislas Wawrinka (SUI) - Sam Querrey (USA) 2-6, 7-5 és 7-6 (8).

Andy Roddick (USA) - Nicolas Kiefer (GER) 6–4 és 7–6 (4).

David Ferrer (ESP) Jeremy Chardy (FRA) 3-6, 6-4 és 6-4.

- Egyéni nőstény. A 16. forduló: Vera Zvonareva (RUS) Na Li-nek (CHN) 6-4-re és 6-4-re.

Caroline Wozniacki (DEN) Urszula Radwanska (POL) felé 7-5 és 6-3.

Victoria Azarenka (BLR) - Shahar Peer (ISR) 7-5-re és 6-4-re.

Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 6: 3, 3: 0-val Nuria Llagostera (ESP) felé, és visszavonult

Dinara Safina (RUS) Jill Craybashoz (USA) 7-5 és 6-4 arányban.

Sybille Bammer (AUT, 23) Daniela Hantuchovának (SVK, 30) 6-3 és 6-2-re.

Ana Ivanovic (SRB) - Flavia Pennetta (ITA) 6-4, 4-6 és 6-4.