A Villarreal B szenvedni kezdett, de Alfonso Pedraza megszerezte a győzelmet a pályán

A Villarreal B halálos ellentámadást hajtott végre Hercules megdöntésére Rico Péreznél. Pedraza két, Franco Acosta további két gólja győzelmet aratott a sárga csapat számára, ami miatt az alicanteiak nagyon meghatódtak a vereségtől és riasztó gólhiányuktól. Nem tűnt úgy, hogy a játék 0–4-re végződhet az első 30 percben látottak után. Hercules domináns tervben jelent meg, és 10 perc elteltével három tiszta pontszerzési lehetőséget generált, amelyeket Nieto és Gato kétszer sem valósítottak meg.

nagy

A Villarreal B elkezdett ellene menni, miután túlélte a játék első negyedét, és az egyik első érkezésükkor a helyi területre Pedraza révén szereztek gólt. 0-1-re elérte a többit. A második félidőben Hercules kereste az egyenlítést, de riválisa új kontráját Pedraza góljával tetőzte. A 0-2 túl nagy tábla volt egy alicante-i csapat számára, amely támadásban sikertelenül folytatódott.

0: Hercules Iván Buigues, Rafita (Rojas, 39´), Paco Peña, Atienza, Álex Muñoz, Yeray, Nieto, Miñano (Juanma Espinosa, 71´), Portillo, Gato és Adri Cuevas (Mariano, 72´).

4: Villarreal B Aitor; Carlos Julio, Marcos Mauro, Pablo Iñiguez, Adrián Marín; Ile Alejo, Rodri, Anton Shvets (Leo Suárez, 74´), Pedraza (Pablo Larrea, 68´); Fran Sol és Carlos Martínez (Franco Acosta, 66 éves).

CÉLOK 0-1 Pedraza, m. 31; 0-2 Pedraza, m. 56; 0-3 Franco Acosta, m. 71; 0-4 Franco Acosta, m. 88.

HIVATKOZÓ Pedro Sureda Cuenca (Mallorca). Intette a helyieket Paco Peña és Yeray; és a látogatók Marcos Mauro és Anton Shvets.