A San Agustín CF nem tudott meglepetést okozni Murciában, ahol tegnap vereséget szenvedtek az Aljucer ElPozo FS ellen a Nacional de Clubes Infantil de Fútbol Futsal második elődöntőjében.

agustín

A magasságban álló Ceuta bajnok 7-3-as végeredménnyel esett a házigazdákkal szemben egy olyan meccsen, ahol mindig is húzott volt.

Luis Jiménezék az első két első gólt vádolták. Chico betette az iskolásokat a meccsbe, de a helyiek új góllal válaszoltak abban a percben, amikor megérkezett az első Augustinus.

Alamillos, a 16-os, reményteli 4-2-es eredményt adott, amellyel a többiek megérkeztek. Korábban Pedro Pablo megjelölte saját ajtaján.

A második félidőben a bizonytalanság az ElPozo korai gólja ellenére is maradt. De San Agustín továbbra is ellenállt, és oda-vissza Alamillos révén sikerült gólt szereznie. Chicónak két egyértelmű lehetősége volt, Jesús pedig a makréla-játék legjobb pillanataiban fejezte be a kapufát.

5-3-mal és 7 perc hátralévő idővel nem volt semmi döntő. A murciak éltek a lehetőségükkel, hogy kétszer megfúrják a makréla gólt, és megszerezzék a győzelmet a vágást végző San Agustín ellen (7-3).

Ángel sérülése ebben a folytatásban (boka megrándulása), a Ceuta csapatának nehézsúlyú játékosa végül kimerítette csapatunkat.

A másik elődöntőben az FC Barcelona nem adott lehetőséget a Toledo FS-nek, amelyet 7-1-re győzött le.

A maga részéről a ceutai bajnok olyan sikerekkel teli szezon után tér haza, amelyet nem tudott beteljesíteni azzal, hogy kvalifikálta magát a holnapi nagydöntőbe (11:45).

Bár a csapat makréla nem jutott be a döntőbe, a puszta tény, hogy Spanyolországban a négy legjobb közé kerültek, máris annak a kiváló munkának a jele, amelyet elvégezhettek.