A mícheli Birmingham bejutott az angol kupa nyolcaddöntőjébe

Hírek mentve a profilodba

másfél

A holland Ruud van Nistelrooy ünnepli, mi volt az első gólja a Hamburg számára. thomas bolen/reuters

A Real Madrid korábbi játékosa, a holland Ruud van Nistelrooy, a Bundesligában megszerezte az első két gólját, így 1-3 csapat győzelmet aratott új csapatának, a Hamburgnak a Stuttgart stadionjában, amely a Barcelona Bajnokok Ligája-riválisa. Van Nistelrooy a 65. percben lépett pályára, amikor a játék körülbelül 1-nél egyenlő volt, és a Stuttgart dominált. Tíz perc múlva megkezdődött a varázslatos kilencven másodperc a hollandnál, aki az első gólját egy lövéssel szerezte a területen belül. Másfél perccel később, a negyedik labdához, amelyet megérintett, keresztlabdával végzett a kis területen, hogy leküzdje Lehmann kapust.

Van Nistelrooy a Real Madridból érkezett Hamburgba a téli piacon, és a múlt napon debütált, amelyben csak néhány percig volt a pályán Köln ellen.

Angliában nincs Liga ezen a hétvégén, amikor a Kupa nyolcaddöntőjének mérkőzéseit játsszák. A Chelsea is továbbjutott, aki 4-1-re verte a Cardiffot.