A madridiak folytatják jó sorozatukkal, és remek Sergio Llullal győzték le az oroszokat

A Real Madrid gyenge játékot játszott, de nyert Unics Kazan, mert 89-75, bár túlságosan sokat szenvedett egy olyan orosz csapat ellen, amely „kedves” volt a játékában az erőforrások hiánya és a védekezés keménysége miatt.

unics

A játék néhány percében a Madrid jól érezte magát. A megfigyelést Keith Langfordra, az Unics Kazan sztárjára bízták meg Luka doncic a többi segítségével működni látszott, és ezzel úgy tűnt, hogy az orosz csapat kevés vagy szinte semmit sem hagy.

Az előnyök kezdtek fontossá válni, 17-10 (min 5.40), a mexikói Gustavo Ayon Szinte akarata szerint uralta a karikákat, és a csapat kezdte tetszeni egymásnak, ami elvezetett néhány golyót és egyszerű kosarat.

Jonas maciulis Sikeres volt a karikában, és a 21–12-es pontszám (min. 8) lehetővé tette, hogy a spanyol csapat edzője, Pablo Laso előre megkezdhesse a rotációkat, és szinte mindenkinek teret adjon és pihenjen.

Az első negyed végén a 25-17 még elégtelennek tűnt Tatarstan fővárosának jóindulatához, kivéve a védelmet Jaycee Carroll látszólag nem készültek el nagyobb taktikai kérdések.

A második felvonásban azonban Madrid nem ugyanazokat az utakat járt. Apránként megfertőződött riválisa lágy ritmusával, az intenzitás szempontjából ellazult, a negyedik pedig puszta kosárcsere lett.

A madridi zsibbadás következményekkel járt az eredményjelzőn, 36-33 (min.18), így Laso visszatette Maciulist és Ayónt a pályára. A mexikói forgócsavar belegabalyodott a játékvezetőkbe, és majdnem a végén három személlyel kellett megváltoztatni.

Hihetetlen hármas Llull által

Sergio Llull a kürtön megszerezte a szigor hármasát a mezőny közepéről, bár ezúttal időn kívül, így a félidőben szűk 40-37-gyel mentek a csapatok.

Több információ

Madrid folytatta, anélkül, hogy megtalálta volna a párt működésének irányításához szükséges szikrát, és a Kazan Unics meg is tette. élt az alkalommal, hogy előbbre jusson, 42-43 (min. 24), legfeljebb négy labdabirtok elpazarlása után.

A Madrid reagált, de anélkül, hogy újabb felszerelést helyezett volna a játékba, mert erre sem volt szükség. Alig két perc alatt elérte a 8-2 (50-45) részarányt, és visszavitte a párharcot az elméleti "status quo" -ba, Rudy Fernandez és Felipe Reyes kapitány, mint ceremóniamesterek.

A javulás ellenére a Madrid egy 62-55-ös zárással zárta a harmadik negyedet, amely távolról sem biztosította a győzelmet.

Jobb szándékkal és Carroll bölcsességével, 2 egymást követő triplával és 2 + 1 mindössze 2 perc alatt (71-59), a Madrid kezdte egyértelműen látni a győzelmet.

Carroll támadó sikere nem érte el az elsőnek tűnő átütő hatást, és Kazan ismét megpróbálta bekapcsolni az eredményjelzőt és a játékot, 73-66 (min 34.30).

Llull volt a sor, két triplával, 79-70 (min. 36.30), ami némi nyugalmat adott a vége felé. Rudy újabb triplájával 82-70 lett az állás, és a játék gyakorlatilag véget ért.

A Madrid gyenge játékot játszott, de az Unics Kazan „kedvessége” lehetővé tette számukra, hogy új győzelmet szerezzenek, bár a vártnál jobban szenvedtek.

Adatlap:

89 - Real Madrid (25 + 15 + 22 + 27): Doncic, Llull (14), Maciulis (9), Reyes (16) és Ayón (6) induló csapat-, Randolph (8), Rudy (12), Carroll (11), Hunter (10), Nocioni (3) és Draper.

75 - Unics Kazan (17 + 20 + 18 + 20): Langford (13), Parakhouski (19), Colom (10), Panin és Kaimakoglou (5) induló csapat-, Johnson (5), Antipov (6), Banic (12) és Williams (5)

Játékvezetők: Christos Christodoulou (GRE), Emin Mogulkoc (TUR) és Uros Obrknezevic (SRB). Megszüntetése nélkül.

Incidensek: A kosárlabda Euroliga kilencedik napjának megfelelő mérkőzés a madridi sportpalotában (WiZink Aréna) 8620 néző előtt. A kosarak feletti időzítők nem működtek a második félidőben.