A tenisz világranglista egyetlen változáson sem esik át a legjobb 21 helyén

A svájci Roger Federer 301. hetét a tenisz világranglista élén kezdi, egyetlen változást sem tapasztalva a legjobb 21 pozíciójában.

federer

A második a szerb Novak Djokovic folytatja, 195 ponttal lemaradva Federer mögött, megelőzve a brit Andy Murray-t és az első két spanyolt, Rafael Nadalot és David Ferrert.

Berdych, aki ezen a vasárnap lett az első cseh játékos, aki megnyerte a stockholmi tornát, továbbra is a hatodik helyen áll, de 375 pontra csökkenti a különbséget a héten még nem játszó David Ferrer előtt.

Az olasz Andreas Seppi, a moszkvai torna győztese - harmadik ATP-címe - eléri a 22. helyet, amely karrierje legmagasabb pontja a világranglistán.

Arazarenka továbbra is elöl, Venus Williams 17 helyet emelkedik
A fehérorosz teniszező, Victoria Azarenka továbbra is vezeti a WTA-osztályozást, amelyben a luxemburgi győztes amerikai - Venus Williams - pályafutása 44. címe - 17 hellyel mászik fel, 24-re.

Venus, aki két éve nem nyert tornát, egyetlen címet szerzett húga, Serena mögött.

A 34. helyen álló Carla Suárez továbbra is a legmagasabb rangú spanyol és latin-amerikai.