galaxy

CARSON, Kalifornia - A Colorado kihasználta a Los Angeles Galaxy nemzetközi játékosainak hiányát, hogy szombaton 1-0-ra legyőzze őket, és egy pontra csökkentse a tabella rését.

Ennek eredményeként és a Seattle otthonában megnyert Chicago ellen a Sounders a második helyre emelkedett a nyugati konferencián.

A Sporting Kansas City a Keleti Konferencia élén állt fel, miután hazai pályán legyőzte a Columbust, míg a Dallas legyőzte a Vancouvert, a Portland pedig a Torontót.

Edson Buddle szerezte a mérkőzés egyetlen gólját a Colorado Rapids számára a 75. percben, erőteljes lövéssel a kapu bal felső sarkába, miután az uruguayi Vicente Sánchez elkapta a labdát a los Angeles-i védő, Todd Dunivant bal szélén.

A kiválasztott Robbie Keane, Landon Donovan, Omar González és a panamai Jaime Penedo távollétében szenvedő Galaxis május eleje óta először veszített otthon.

A Seattle a 89. percben öngólból részesült, és megverte a Chicagót negyedik győzelméért.

A Costa Rica-i Gonzalo Segares a kapu felé rohant, hogy megpróbálja tisztázni a labdát, de végül a hálóba tette.

Lamar Neagle a Seattle-ben is gólt szerzett, Mike Magee pedig ugyanezt tette a Chicago-ért, amely még soha nem verte meg a Sounderst és Seattle-ben negyedik egymás utáni vereséget szenvedett.

A Sporting Kansas City 3–0-ra legyőzte a Columbust, és három ponttal egyértelmű a keleti konferencián, a vasárnap játszó New York és Montreal előtt.

Az argentin Claudio Bieler az első félidőben tizenegyest szerzett közel két hónapos első góljáért, míg Soony Saad 41-nél és C.J. Sapong a tiéd 55 évesen.

A Dallas számára az argentin Mauro Dнaz és a kolumbiai Jaнr Benntez gólt lőtt az elmúlt öt percben, hogy segítsen a házigazdáknak 3–1-re legyőzni a Vancouver csapatát.

Daigo Kobayashi 4 percnél nyitotta a vancouveri gólt, de Je-Vaughn Watson 8-ra holtversenyben.

A portlandi Kalif Alhassan a maga részéről megszerezte csapata első gólját az első félidő sérülési ideje alatt, mivel a Timbers az utolsó 10 percben három góllal küldte el a 4-0-s győzelmet a Toronto ellen.

Tico Rodney Wallace, Will Johnson és az argentin Diego Valeri egyaránt gólt szerzett a Portland számára, amely továbbra is holtversenyben áll Coloradóval a nyugati konferencia negyedik helyéért.

Hozzászólások

Megjegyzés hozzáadásához használjon Facebook-fiókot, figyelemmel a Facebook adatvédelmi irányelveire és a felhasználási feltételekre. Az Ön Facebook-neve, fényképe és egyéb személyes adatai, amelyeket nyilvánosságra hoz a Facebookon, megjelennek a megjegyzésében, és felhasználhatók az ESPN médiaplatformjain. Több információ.

Keane hármat szerez az RSL elleni győzelemben

CARSON, Kalifornia - Robbie Keane háromszor is betalált a Los Angeles Galaxy csapatába, hogy szombat este 4-2-re legyőzze a nyugati konferencia vezetőit, a Real Salt Lake-t.

Omar Gonzalez, aki a héten szerződést kötött a Galaxy-val, szintén gólt szerzett. A Galaxy szerezhetett volna még kettőt, de ezeket a kísérleteket megállította a sor, először Chirs Wingert Landon Donovan ellen, egy másik pedig Kenny Masally Todd Dunivant ellen a játék vége felé.

"90 percig jól játszottunk" - mondta Donovan, akinek szögletét Gonzalez fejesével a 75. percben a hálóba küldte, így 3-1-re vezetett a Galaxy. "Valószínűleg megérdemeltünk egy 4-0-s vagy 5-0-s győzelmet, de nagyon örülök annak, hogy játszottunk.".

Jaime Penedo, a panamai kapus látványos védéssel debütált Alvaro Saborio jobb felső sarokba tartó lövésével, a második félidő három percében.

Joao Plata vezetést szerzett a Real Salt Lake-nek (12-8-5) az 53. percben azzal, hogy befejezte a Ned Grabavoy által indított futást.

Keane Juninho hosszú passzával szerzett gólt, így egyenlített a játék, és 11 perc múlva keresztlövéssel vezetett.

A Galaxy 4-1-re verte a Chivas USA-t

A Galacticos 4-1-es győzelemmel győzte le Rebaño Emeleserót a StubHub Center 6. számú pályáján, Kaliforniában, Carsonban.

A „vendégként” játszó Galaxy góljait Chandler Hoffman, három alkalommal és Jack McBean szerezte maximális büntetés végrehajtásával.

A Chiverno egyetlen gólját Bryan de la Fuente fogyasztotta el, José Manuel Rivera szolgálatának végén.

IS AZ ELSŐ CSAPAT
Ami a szokásos MLS-torna huszadik dátumának aktivitását illeti, azon a napon, ahol három döntetlent jegyzetek nélkül regisztráltak, a hétvégén a Galaxy a látogató Vancouver Whitecaps csapatának számolt be 2-1-es pontszámmal a stadionjában, a StubHub Center.

Josй Villarreal megszerezte az első gólt a Bruce Arena csapatának, kezdve a helyi visszatérést, miután a brazil Camilo a kanadaiakat nyerte, a szezon tizenharmadik góljával, ezzel az MLS-ben a törők vezetőjévé vált.

Eközben a seattle-i CenturyLink Fieldnél a helyi Soundersnek hátulról kellett jönnie, hogy megmentsen egy pontot 1–1-es döntetlennel a coloradói Rapids ellen.

Josй Goncalves és Diego Fagъndez góljaival az Új-Angliai Forradalomnak mindhárom ponttal sikerült előkerülnie az ohiói Columbusba tett látogatásán, 2-2-re legyőzve a helyi legénységet.

Chris Rolfe, a Chicago Fire támadóját a maga részéről a hét MLS-játékosának ismerték el, miután a Toyota Parkban remek teljesítményt nyújtott, ahol csapata győzelmében két gólt szerzett, 4–1-es ponttal, kb. DC-vel. Egyesült.

A Sporting Kansas City szerezte azt a gólt, amely lehetővé tette számukra, hogy megfordítsák a számukra kedvezőtlen eredménytáblát, vendégként győzelmet érjenek el a Rio Tinto stadionban, 1-2, a helyi Real Salt Lake ellen.

A Toronto FC és a New York Red Bulls, valamint a Montreal, a Dallas és a Philadelphia vs Portland elleni találkozók gól nélkül zárultak.

AZ IGAZI SÓTAVASZTÓ
A hétvégén elszenvedett vereség ellenére a Real Salt Lake 37 ponttal megőrzi dominanciáját a nyugati konferencián. A második helyen a Portland Timbers áll 34 egységgel, bár a Galaxis veszélyeztette, amely elérte a 33-at.

A keleti szektorban a Sporting Kansas City szerezte meg a vezetést, összesen 36 pontot, 32-et a Montreal Impact és a New York Red Bulls számára.

A KÖVETKEZŐ KONFERENCIA
Az MLS a következő ütemtervet mutatja be jövő július 27-én, szombaton, a 21. napon belül: