Most búcsúzunk. Gratulálok a Sevilla szurkolóinak ehhez a győzelemhez. a nyolcadik közelebb van. Most itt az ideje, hogy kiegyenesítsük a pályát a LaLigában, míg legközelebb nem!

összefoglaló

Rakitic, a játék végén: "A csapat szíve lenyűgöző, van egy látványos csoport, amely azért dolgozik, hogy meghaljanak egymásért, mindent odaadhassanak a pályán az elsőtől az utolsó percig"

Otthagyunk a meccsjelentést kollégánktól, Alberto Fernándeztől.

A Sevilla csoport most így néz ki a mai eredmények után. A Sevilla számára nagyon nehéz nem bejutni a nyolcaddöntőbe. És kulcsfontosságú lesz az utolsó előtti nap meccse a Pizjuánban a Chelsea ellen, hogy első legyen a csoportban.

VÉGE! Sevilla Viktória, aki Jesús Navas kiutasítása miatt egy egész részt játszott 10-tel. A dominálás 0-2 volt a 21. percben, ami arra kényszerítette Lopeteguit, hogy változtassa meg a játékrendszert, és fél óra után még két változtatást is hajtson végre. Aztán jött Rakitic és Nacas kiűzése. En-Nesyri belépett a második játékrészbe, és három perc múlva duplázott, hogy megerősítse a visszatérést, bár a végéig szenvednie kellett. A Sevilla feljut a 7 pontra a Chelsea-vel, és tisztázza a csoportot a nyolcaddöntő felé vezető úton.

UTOLSÓ PILLANATBAN! Szenvedi Sevillát a gyönyörű, bezárva a területén.

Egy másik, amit Diego Carlos vesz! Hogyan tereljünk, mielőtt egy krasznodari játékos befejezné. Gondviselésszerű.

4 TÖBB PERC SZENVEDÉS

Milyen labdát vett elő Diego Carlos, mert gólt célzott. Most azt mondja neki, és Brych besurran, hogy állítsa le a játékot, amikor az oroszok támadtak.

Kapd el jól Vaclikot. Sevilla megpróbálja felnézni En-Nesyrire. Nem akarja, hogy a labda a környéken legyen.

Sarok most az oroszoknak. Szem.

Milyen mozdulatot tett Ocampos, amelyet En-Nesyri majdnem kihasznált. szégyen, mert ez volt a mondat

En-Nesyri a sevillista visszatérésének vitathatatlan főszereplője két góljával. (Fotó: Ramón Navarro)

HUUYYY VACLIK! Bonyolult volt egy ököllel és szinte rendetlenséggel.

Változás Sevillában: megy De Jong És lépjen be Rekik

Most a Sevilla már bezárkózott a mezőnyükbe. Megértem, hogy az erők igazságosak lesznek, de ez nagyon kockázatos. Sok minden maradt, és Krasznodar megmutatta, hogy veszélyben van.

En-Nesyri ünnepli két gólja közül az elsőt (Fotó: Ramón Navarro)

A harmadik lehetővé teszi, hogy a Sevilla kissé leengedje a dugattyút, mert a kopás óriási volt. De természetesen ez és a mostani pontszám generálja a Krasznodart.

Champiosban való részvételük során a Sevilla csak egy meccset tért vissza, hogy végül megnyerje. A 2007–2008-as csoportkör ötödik meccsnapján volt, amikor 3–1-re legyőzték az Arsenalt

Változás a Krasznodarban: megy Utkin És lépjen be Wanderson

En-Nesyri harmadik gólja ebben a szezonban és a Sevilla második duplája az előző szezonban az Osasuna ellen elért gól után. Kilenc van sevillistaként

SEVILLA GÓÓSZOLA, EN-NESYRI GÓSZ SZOOLJA! A Sevilla három perc alatt megfordul a marokkóinak köszönhetően, aki egy balról lógó labda után lőtt egy szabadlábon, amely a kapufát találta el.

SEVILLE GOOOOOOL, EN-NESYRI GOOOOOOL! Ajándék Kaiótól, aki barátja volt. Elrontotta a labdát a lábánál, és odaadta En-Nesyrinek, aki aztán nagyon jól megoldott Szafonov ellen. A Sevilla felhív, és van idő teljesen megfordítani.

Magasra nyomja a Sevillt, tudván, hogy ha lop, veszélyt jelent. De légy óvatos, mert amikor leengedi az őrét, Krasznodar már megmutatta, hogy nagyon sok kárt okoz a pultban.

Váltás a Krasznodarban, miközben a kapusukra vigyáznak. Mennek Spertsyan (amely belépett az első felébe), és kilép helyettük Claesson.

A TENGERRE A SEVILLE! Rakitic a szélső kapufán találta el Safonov rossz elrúgását, de lövése a kapufára került.

Szafonov leveszi a labdát Ocampos fejéről (Fotó: EFE)

Újabb dupla változás Sevillában: mennek Munir és Jordan és lépjen be Fernando és En-Nesyri.

Sárga mert Kaio Munir vadászatáért.

Bocsásd meg SEVILLA-t! Milyen labda harcolt a hátsó sorban, Ocampos, hogy tegye vissza, de az ezt követő lövést Óscar Rodríguez blokkolta Kaio

Gazinskiy ráugrik Munirra. (Fotó: Ramón Navarro)

Az orosz csapat most kissé megnyúlt, tudva, hogy van még egy a pályán, és hogy a Sevilla kockáztat a második után.

Vaclik megállója! Kereszt lövés a Berg alatti területről kívülről a sevillista kapus szakaszára.

Navas hiánya Olssonnak, ez a piros volt, a jobb oldalon látható a csomagtartó, amelyet eltávolít, amikor rálép. (Fotó: AFP)

Navas Lopetegui kiutasításával a három védekezéssel végzett sorsolás nem változott. Amit tett, lemegy a jobb oldalra Ocamposhoz.

Sárga most már Spertsyan amiért Óscar Rodríguezt adta.

Rakitic öröm, aki fejessel szerzett gólt. (Fotó: Ramón Navarro)

Egyébként készített egy másikat Krasznodart pihenésre cserélem: elment Ramirez és bemegyek Sorokin

Sárga Óscar Rodrígueznek, amiért Suleymanovot legyőzte. Második a Sevilla

Navas visszavonul az öltözőbe, miután meglátta a pirosat (Fotó: Ramón Navarro)

A SZAFONOV ÚJ MEGSZAKÍTÁSA! Ezúttal kemény lövés Óscar Rodríguez fölött.

Az akciók hőtérképét tekintve egyértelmű, hogy a Sevilla (bal oldalon) uralta az egész mezőnyt. A Krasznodar alig érintette meg a labdát a pálya közepén, de az is egyértelmű, hogy közvetlen játékuk levetkőzte Lopetegui embereit.

A MÁSODIK FÉL KEZDŐDIK!

Vaclik sejtette, hová megy Berg lövése, de nem tudta elkerülni a gólt (Fotó: Ramón Navarro)

A Sevillával csak egyszer küldték el, 2006.03.15. Sevilla 2 - Lille 0 forduló, Európa Liga. Ez volt az egyetlen kiutasításuk 712 korábbi játékban.

Jesús Navas első kiutasítása 57 Bajnokok Ligája-meccsen

Pihenés a PIZJUÁN-ban! A Sevilla lemarad az eredménytábláról egy olyan meccsen, amelyben szinte teljesen uralkodtak, de két egymást követő, elszigetelt játékban végül két gólt kapott szettből (Suleymanov szabálytalanságból, Berg büntetőből). Rakitic a szünet előtt csökkentette a különbséget. És egy harmadik veszélyes megérkezéskor Navas az utcára ment, mert rálépett Olssonra és ő volt az utolsó védő. Sok balszerencse egy olyan meccsért, amelynek egyértelműen nyernie kell. De van idő a visszatérésre.

Andújar Oliver (MARCA Rádió): "Számomra Navas kiutasítása nyilvánvaló gólszerzés céljából"

VÖRÖS NAVAS-ért! Újabb veszélyes érkezés Krasznodarból és a kapitány keresztbe teszi, leveszi a csomagtartóját, és elmarad az elől, de eggyel kevesebbel.

Krasznodar általában több gólt kap minden félidő utolsó 15 percében, és ez ebben az esetben teljesült.

Lopetegui elgondolkodott a zenekarban, némi visszataszításra szorul. (Fotó: Ramón Navarro)

4 PERC HOSSZABBÍTÁS

A szünet előtt másodikként keresse meg a Sevillát. A Krasznodar szenvedése.

SEVILLA GOOOOOOOL, RAKITIC DE CABEZAAAA. Jordan jobb oldali központja és a horvát a közeli oszlopnál tökéletesen keresztezi. A Sevilla közvetlenül a szünet előtt lép be a játékba.

Volt olyan is változás a Krasznodarban amikor a Sevilla kettősévé vált: elment Sabua és bemegyek Spertsyan

Krasznodar félénk érkezése most egy lövéssel a terület csúcsáról, amely nagyon szélesre sikeredett.

Szulejmánov gólja elsőként hiányzik. Ez volt az összes szabadrúgása az elmúlt négy szezonban az orosz bajnokságban.

Koundé távozása logikus volt, kártyával és teljesen kiesett a játékból. Escuderoé a rendszerváltásnak köszönhető: hárommal játszik mögötte (Navas, Diego Carlos és Acuña), és még egyet a mezőny közepére helyez.

Kettős váltás a Sevillánál: mennek Koundé és Escudero és lépjen be Óscar Rodríguez és Acuña

RAKITIC! Lövés elölről, ami sarokba megy. A spanyol csapat cél nélkül folytatja.

Szulejmánov szabadrúgása, tökéletes lövés a korláton. (Fotó: Ramón Navarro)

Lopetegui nem szereti, amit lát, és úgy tűnik, hogy a kispadot fogja mozgatni

De Jong fejese, amelyet Szafonov jól elkap.

Felix Brych játékvezető figyeli a lehetséges büntetőjátékot. (Fotó: Ramón Navarro)

A Sevilla újra megpróbálja irányítani a játékot. Megismételjük, hogy ő irányította a játékot és volt esélye a gólszerzésre, de két orosz érkezőnél két gól: szabadrúgás és büntető.

Milyen kezdete van a játéknak Koundé számára. 0–1-es hibát követett el, közvetlenül a 0–2-es büntetés után okozott hibájával. És azt hiszem, Brych megbocsátott neki a második sárgán ezen a büntetésen.

Andújar Oliver (MARCA rádió): "Koundé-büntetés van. Az ismétlésben a sevilla középhátvéd rúgását láthatja"

Tegyük fel újra, mert chichája van. Amint Krasnodar megszerezte a 0–1-et, ez egy új érkezés, Koundé helyreáll a tizenegyesnél, de elveszíti az irányítást, és amikor megpróbálja tisztázni, Berg nagyon ügyesen beteszi a lábát, és a francia rúgja. Brych-nek szüksége volt a VAR monitorra, de rámutatott. Tiszta büntetés és 0-2.

KRASNODAR KÖNYVE, BERG GÓLJA. Vaclik sejtette a szándékot, de a svéd kidobta a moziból. Vigyázzon, hogy a 0-2 csak két perc alatt.

BÜNTETÉS A KRASNODARRÓL!

KRASNODAR GOOOOL, SULEYMANOV GOOOOL. Milyen nagyszerű szabadrúgás, amelyet az orosz támadó szerzett. Az egész században. Megállíthatatlan.

Először sárga a Sevilla mérkőzése. Kooundé fékeznie kellett, mielőtt Berg belépett a területre.

MÁS TÖBB SZEVILLA! Hogy kezd ez a játék úgy kinézni, mint Rennes. Most Safonov remekül ment, és a második játékban Jordan megbocsát

Diego Carlos szabálytalansággal csökkentette Berg szakmai gyakorlatát. (Fotó: Ramón Navarro)

Nehéz játék. Brych magasan fent volt, és látta a tiszta kezet. Aztán a VAR felhívta, hogy megnézze annak lehetőségét, hogy Jordánra éppen azelőtt van szükség, és ez megtörtént. De előtte néhány ezredmásodpercig hiányzik. Nagyon nehéz.

Andújar Oliver (MARCA Rádió): "Miután megismételtük a képet, látjuk, hogy először Jordán rúgása. Nagyon bonyolult játék"

Brych szerint nincs büntetés, Jordán előzetes szabálytalanságot követ el.

Andújar Oliver (MARCA Rádió): "Van egy leosztás Jordán rúgása előtt. Ez büntető"

Ne feledje, hogy van már egy kéz, amit még nem láttam. De látni fogja a VAR-nál

BÜNTETÉS a SEVILLA-NÁL! Brych nem kételkedik benne, számomra nem, de kifütyülik. Jordan megy az irányításra, Shapi pedig kissé ütközik vele.

OCAMPOSSSS. Elölről lőtt hatalommal. A csapatra mentem, de Szafonov jó kezet adott

A Sevilla nagyon jól mozgatja a labdát gyorsan. Ez a legjobb módja annak, hogy lerázza a Krasznodar nyomását, hogy amint figyelmeztettük, ne várjon túl sokáig a nyomással.

A Sevilla először Escudero kapásból érkező röplabdájában a szélső kapu melletti kapufánál.

A Sevilla a várakozásoknak megfelelően kijött, irányította a labdát és bejutott a rivális mezőnyébe.

A JÁTÉK PIZJUÁN KEZDŐDIK! Vegye ki a Sevillát

A csapatok a pályára ugorva hallják a Bajnokok Ligája himnuszt. A szokásos fehér Sevilla; a Krasznodar fekete.

A Sevilla játékosai már melegítenek a pályán. (Fotó: Ramón Navarro)

Felix brych Pontosan egy orosz csapattal debütált a Sevillával a 2009–10-es Bajnokok Ligájában a nyolcaddöntő első mérkőzésén, Moszkvában a CSKA ellen. Idén nyáron ő irányította az utolsó Európa Liga elődöntőjének rendezését, amelyet Kölnben nyert a Sevilla a Manchester United ellen (2-1).

Ez a Sánchez-Pizjuán stadion, amely a Krasznodar elleni mérkőzésre készült. (Fotó: Ramón Navarro)

Egy másik játékos, akire figyelni kell Daniil utkin. A játék létrehozásában kulcsfontosságú a Krasznodarban. Ahogy a radarján láthatjuk erre a pályára, nem gólszerző, de igen alapvető futballista a játék és a veszélyes játékok felépítésében, valamint az xGChain és az xGBuildup metrikáik (fejlett mérőszámok a játékban való részvételükről és a játékban való részvételükről), kulcs passzok (KP) és várható asszisztok (xA).

A fenti hivatkozása az Marcus berg, mitikus a svéd válogatottból. Ő a csapat legeredményesebb gólszerzője ebben a szezonban, 5 góljával az orosz bajnokságban. A jelenlegi pálya lövöldözős térképe alapján láthatjuk, hogy ő egy terület játékosa, tiszta célba érő. Öt góljából négy kis területen jött a másik pedig gyakorlatilag.

Egyrészt, nagy védekezési intenzitású csapat. Az orosz bajnokságban elért gyenge besorolásuk ellenére ők a bajnokság PPDA-ja (minden védekező akcióhoz megengedett passzok) és DC-vel (a végzónában engedélyezett passzok). Bizonyára ma egy Sevilla szintű csapattal elöl változnak egy kicsit, de biztosan megpróbálják nyomni a spanyol csapatot, amikor a saját lábukon van a labda a saját mezőnyükből.

A Krasznodar Kedvező csapat visszaszerezni azt az örömöt Európában, amelyet a LaLiga nem adott neki az elmúlt hónapban. Az oroszok rosszul járnak a bajnokságukban. Ők a tized (16-ból). Ez egy olyan csapat, amelynek nem szabad problémákat kínálnia a Sevillának, bár több dolgot is figyelembe kell venni

Sevilla szembenéz a a Bajnokok csoportkörének harmadik napja azzal a szándékkal, hogy az E csoportot az asztalra ütögesse, kiemelkedve - esetleg a Chelsea mellett - annak tetején, hogy tegye le néhány hétre a gondokat és a nyomást létezik, hogy jó szerepet játszott ezen a tornán. Látogassa meg a Nerviónt Krasznodar, aki a válság pillanatában kedvező áldozatként jelenik meg. Hogy volt Stade Rennes, amelyhez egy hete minimálisan meghajolt, annak ellenére, hogy Julen Lopetegui játékosai generáltak 23 gólhelyzetet.

Lopetegui nagy újdonsága a cél. Bono ma elhagyja helyét a megnyíló Vaclik számára. Emellett Gudelj lép be Fernando helyett.

ÉS a KRASNODAR 11. SZÁMÁRA!

Elkezdik: Szafonov; Ramírez, Martynovich, Kaio, Csernov; Gazinskiy, Olsson, Utkin; Sabua, Szulejmánov és Berg.

11 van SEVILLE-től!

Kijönnek: Vaclik; Jesús Navas, Diego Carlos, Koundé, Escudero; Jordánia, Gudelj, Rakitic; Ocampos, Munir és De Jong.

Üdvözlet mindenkinek, különösen a Sevilla rajongóknak. Üdvözöljük a Sevilla és a Krasznodar megfelel a a Bajnokok Ligája harmadik napja, 2020-21.

A Sevilla -val fogadja az orosz csapatot 4 pont becsületére legyen mondva, a Chelsea-hez kötve, amely ma játszik a Rennes ellen. A győzelem nagyon kedvezőtlen helyzetbe hozná az első szakasz Egyenlítőjét.

A Krasznodar -val érkezik Sevilla városába 1 pont de tudva, hogy ha megüt a csengő, harcba száll a nyolcaddöntőbe jutásért.

A német Felix Brych választottbíróságával és Marcus Fritz-szel a VAR-ban ez a mérkőzés 21:00 órakor kezdődik. Már elkezdtünk mesélni erről, és hamarosan megadjuk a felállásokat.