Futsal: A Juventus és a Gimnasia a B-majorban játssza a döntőt

2015.12.03 A Juventus és a Gimnasia a Gualeguaychú Futsal Egyesület által szervezett Idősek B zárótornájának döntősei közé került.

Az elődöntő második meccsén a Gimnasia 4–3-ra verte a Sportingot, míg a Juventus 5–4-re kikapott a Védelem és Igazságosságtól, hosszabbításra mentek és 0: 0-ra holtak, míg büntetőkkel a Juventud 3–2-re nyert és besorolt. mint döntős.
Ily módon az utolsó kétjátékú sorozatban a Juventus és a Gimnasia meghatározza a Clausura bajnokot és azt a csapatot, amelyet feljutnak a következő szezonban az A-majorba.
Az ifjúsági bajnokságban az első elődöntőket játszották, ahol Santos 6–5-re verte a Gimnasiát, míg a másik elődöntőben a San Martín 8–5-re verte a Red Star-t, tegnap este játszotta a második mérkőzés mérkőzéseit, ahol meghatározzák a döntősöket.
A barátságos tornán Közép-Norte 14–6-ra verte a Real Futsalt, a Tiro Federal 10–4-re nyerte a győzelmet az SDP Futsal ellen, a La Vencedora 11–5-re legyőzte a Sporting B-t, nagyszerű meccsen 11–11-re holtak a Defensores de Belgranóra és Juvenil del Norte, míg a Defensores del Sur 6-ról 5-re verte az Estación Central-ot.

Szombatra két mérkőzést hirdetnek meg a Senior A kategóriában, 20 órakor a La Vencedora-t a Federal Shooting ellen mérik a harmadik és a negyedik helyért, 21:00 órakor pedig a Nacional Futsal és a Red Star közötti éves döntőt játsszák, ahol a győztes képviseli futsalainkat a tartományi döntőben.
Vasárnap 14: 30-tól is lesznek meccsek, ahol kiemelkedik a Mayores C harmadik és negyedik helyéért folytatott mérkőzés, amelyet 16: 00-kor játszanak a Defensores del Oeste és Dél-Amerika, míg 17: 30-kor. pm az első az ifjúsági döntőt játssza, a védelem és az igazságosság pedig a Sporting ellen az Idősek B harmadik és negyedik helyéért.
19 órakor a barátságos torna elődöntőjét mindkét pályán játsszák, 20: 30-kor pedig a Mayores B első döntője megy a Gimnasia és a Juventus között.

December 12-én, szombaton a teremfutball-család remek vacsorával és díjátadással búcsúzik az évtől. Minden klub, játékosaival, edzőivel, vezetőivel, játékvezetőivel meghívást kap, hogy vegyen részt rajta. A szilveszteri vacsorát a 6. számú testnevelési központban tartják, a kártya költségét 160 pesóban állapították meg.

A DIARIO EL ARGENTINO megőrzi látogatóink személyes adatainak teljes titkosságát. Az általunk kínált e-mailes információs szolgáltatásokat a felhasználók kifejezett hozzájárulásával végzik.

A Szolgáltatás felhasználója által küldött üzenet és annak tartalma a küldő és/vagy használó személy kizárólagos polgári és büntetőjogi felelőssége.

Ez az újság nem garantálja a Felhasználó által a Szolgáltatásokban készített és/vagy közzétett egyes üzenetek személyes adatainak és/vagy tartalmának valódiságát.

Nincs engedélyezve:
1. vulgáris/obszcén, diszkriminatív és/vagy sértő nyelvhasználat o Tilos bármilyen típusú személyes támadás a Szolgáltatások Felhasználói és/vagy más harmadik felek ellen zaklatás, fenyegetés, sértés útján.
2. Nem szabad zavarba hozni vagy bármilyen más nemkívánatos dolgot tenni a Szolgáltatások többi felhasználójával vagy más harmadik féllel. A törvényekkel, erkölcsökkel és jó szokásokkal ellentétes cselekmény nem megengedett.
3. Tilos sértő, rágalmazó, rágalmazó, rágalmazó, hamis, diszkriminatív, pornográf, erőszakos, sértő, fenyegető üzenetek közzététele, illegális tartalom magatartására buzdítva.
4. Tilos olyan üzeneteket feladni, amelyek befolyásolhatják más felhasználók és/vagy bármely harmadik fél érzékenységét.
5. Tilos olyan anyagokat idézni, amelyek harmadik felek szellemi tulajdonát képezik, forrásuk vagy szerzőjük megemlítése nélkül.
6. Tilos más felhasználók vagy harmadik felek tényeinek megerősítése konkrét bizonyítékok nélkül.-

Végül a felhasználók kifejezetten elfogadják a webhelyen közzétett olyan megjegyzések eltávolítását, amelyek megsértik ezeket az előírásokat, amelyek nem tekinthetők cenzúrának. "